Týden s týdně se sešel a já tu pro vás mám další workout. Po tom minulém (který máte zde) jsem se 2 dny nemohla hýbat vůbec a do takovýho úterý jsem se nemohla ohnout ke kotníkům, jak moc jsem měla namožené hamstringy. Bolely mě záda až k temeni hlavy. No skvělý trenér, který vás nakopne na k vašemu maximu je základ. 
 
Jen takové malé info – začínali jsme tuto lekci ve třech lidech. Já + slečna + pán. Po dvou kolech odešla slečna, po třetím ten pán a já jediná to dodělala, okay. Jsem fitness freak.
 
Další náš společný tréninky byl včera a skládal se ze čtyř kol.
800m běh (já běžela na rychlost 13-14)
10 kliků
20 předních dřepů
30 angličáků (FUJFUJFUJ!!!!)
40 chodících výpadů
50 sedů-lehů
Endžoj 🙂 a pořádně se pak protáhněte. Opravdu, myslím to s vámi dobře :)!
///
Another week has passed and I’m here with another super workout. After the last time (which you can see here) I couln’t move for like 2 days, couldn’t touch my ankles until this tuesday how sore my harmstrigns were (and they still really hurt). I even felt my back on top of the head and couldn’t turn around :D. Well a good trainer is a must when you need a motivation.
 
Just to let you know – there were two other people – a girl and a guy in this class. The only one, who finished the whole workout was me. The girl gave up after 2 rounds and the guy after 3. Well….  Im a huge fitness freak 😀
 
The workout (4 rounds):
 
800m run (at the speed 13-14)
10 push ups
20 front squats
30 burpees (EEEEEWWW)
40 walking lunges
50 crunches
 
Thats it, easy peasy. Make sure to stretch after 🙂