Když jsem začala s blogem, chtěla jsem časem dělat videa. No nebylo moc na co. Ale tak po třičtvrtě roce jsem se konečně  k tomu dokopala. Díky Pavlovi a díky Olympusu Pen, který mám momentálně na chvilku půjčený 🙂 (a je skvělý – srovnatelný – ne-li lepší!)
S Pavlem jsme se pustili do projektu a plánujeme pro vás tooolik videí! Doufám, že se vám video líbí a načerpali jste u něj nějakou inspiraci. Využijte tedy ještě hezkého počasí a jděte si zacvičit ven! (nebyla jsem ve fitku už tři týdny).
Dejte si 3-4 kolečka po 30 vteřinách a uvidíte, jak budete hotoví 🙂
PS: ani jeden neumíme stříhat, ale na poprvé docela dobrý ne?
Mějte se hezky a hezkou neděli,
Domča
Děkuji @wemove_prague za zápujču oblečení, je boží!

///
When I started blogging I knew I want to make videos. But I didn’t have a camera to do so. After more then half a year I (with Paul) made this video. Also with a little help of my borrowed Olympus Pen.
 
Hope you will like it and so our future once.
 
Make 3-4 rounds of this workout, each exercise 30 seconds.
 
Have a lovely sunday,
Domi
 
Thank you @wemove_prague for lovely active wear, its amazing!
 

 

11 komentářů

  1. Moc hezké video! Ty angličáky by mě ani nenapadly, tak snad nenapadnou ani trenéra, vypadají dost pekelně 😀 Jen jediná věc, u těch prvních přítahů mi připadalo, jako by se ti to TRX trochu prověšovalo, tak pozor na to 🙂
    Těším se na další video, už bude to z instagramu, jak jste točili v tělocvičně? Líbil se mi ten sestřih 🙂

  2. S TRX cvičím už přes dva roky a nemůžu si ho vynachválit :)) zlepšilo se mi držení těla a přestaly mě bolet záda, se kterými jsem měla dlouho problém. Angličáky děláme vždy, když se chceme hecnout 😀 🙂 ale ještě si to víc stěžujeme tím, že druhou nohu zvedneme do prkna a uděláme klik, někdy vyzkoušejte :))
    Těším se na další videa! 🙂

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..