Předem se omlouvám, toto video mělo být venku už před mým odletem do Londýna, ale jak jsem psala, onemocněla jsem a bylo to pro mě nemožné. Nakonec jsme ho museli celé přetočit a přestříhat, ale už je tady. Využijte tedy posledních pár dnů, co je hezky a svítí sluníčko a vyražte s kamarádkou na nejbližší schody ve vašem okolí a vyběhete si je hned několika způsoby. Stejně jako třeba já.
S kámoškou to navíc jde vždy vše lépe.
Já a schody, to je téma samo o sobě. Pokud je možnost, NIKDY nejezdím výtahem nebo eskalátorama vždy volím schody a říkám si “je to za hezkej zadek, je to za hezkej zadek“. Ano, vycházení schodů je vážně NEJLEPŠÍ cvik na hezký zadek. Když mám vynosit nákup do bytu, NIKDY ho neskládám do výtahu. Většinou jdu několikrát. Po schodech. (Okay – máme byt v přízemí a z garáže to je jen jedno patro 😀 Ale i tak se to počítá!)
Vybírejte si vždy ty NEJDELŠÍ schody.
Nezapomeňte u některých technik střídat nohy.
Můžete si jít zaběhat a pokaždé, když uvidíte schody, tak si je několikrát vyjděte/vyběhejte/vyskákejte.
Nebo 10 minut skákejte přes švihadlo a následně zopakujte všech 11 technik alespoň 4x ať to nestojí za prd.
Když půjdete ráno na tramvaj, můžete ony schody cestou vyskákat dřepama. Bude už zima, tak se alespoň zahřejete. Já je cestou právě mám a jsou nekonečný.. 😀
V metru jsou taky schody. A když jen eskalátory, vyjděte i ty. Například ty na Hradčanský jsou NEKONEČNÝ.
Vsadím se, že doma v bytě výtah od teď používat nebudete. Nikde. Já chodím do jakéhokoliv patra peška. I po leg&butt day. Žádné výmluvy.
Ve fitku sice máme přístroj na nekonečné schody a vždy tam nějakou slečnu vidím, ale venku za sluníčka s kámoškou to je vždycky lepší. Tak si užijte video, pořádně se oblečte a dejte vědět :))
Mám vás ráda,
Vaše Domi
PS: Přítel si do jisté doby myslel, že mám fóbii z výtahů. 😀
Legíny, mikča, tenisky – Adidas

 

22 komentářů

 1. Tak tohle video mě hodně baví! 🙂 Chtělo by to ale cvičící videjko každý týden 😛 možná i dvě týdně 😀 Jinak máš krásné legíny <3

 2. Parádní Domi! Super cviky, jednoduché tipy, které fakt může dělat totálně každý bez výmluv. Nemáš peníze, nemáš fyzičku, máš bolavý kolena, nadváhu, vždycky si můžeš vybrat minimálně jeden dva cviky a jít do toho. Nebo prostě ty schody aspoň vyjít! Já to začala taky dělat, nepoužívám výtah ani eskalátor a chodím do schodů a cítím se dobře, pokaždé si řeknu, jo, bikiny body je na cestě 😀 P.S. Super písnička 😀 😀 Můj zadek totiž přesně jako peanut butter jelly teď vypadá 😀 Ale od zítra začínám zase dřepovat a těšíííííím se!

  • Dominika Poklu Reply

   Přesně tak! Pokud se lidé budou na cokoliv vymlouvat, nikdy se nikam nepohnou.. Já mám taky bolavá kolena a kotníky a přecejenom to jde :)))!

   Děkujeme moc a držíme palce u cvičení 🙂

 3. Ty seš skvěle střeštěná! 😀 Doufám, že natočíš to video! 🙂
  Absolutně tě obdivuju, taky bych brala takovou fyzičku 😀

  • Dominika Poklu Reply

   Trénuj, trénuj a trénuj, jen tak jí vytrénuješ 🙂

 4. Od shlédnutí tohoto videa jsem ani jednou nejela výtahem, teď už vždycky jenom schody. Si mi inspirací, díky za to! :))

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..