Předem se omlouvám, toto video mělo být venku už před mým odletem do Londýna, ale jak jsem psala, onemocněla jsem a bylo to pro mě nemožné. Nakonec jsme ho museli celé přetočit a přestříhat, ale už je tady. Využijte tedy posledních pár dnů, co je hezky a svítí sluníčko a vyražte s kamarádkou na nejbližší schody ve vašem okolí a vyběhete si je hned několika způsoby. Stejně jako třeba já.
S kámoškou to navíc jde vždy vše lépe.
Já a schody, to je téma samo o sobě. Pokud je možnost, NIKDY nejezdím výtahem nebo eskalátorama vždy volím schody a říkám si “je to za hezkej zadek, je to za hezkej zadek“. Ano, vycházení schodů je vážně NEJLEPŠÍ cvik na hezký zadek. Když mám vynosit nákup do bytu, NIKDY ho neskládám do výtahu. Většinou jdu několikrát. Po schodech. (Okay – máme byt v přízemí a z garáže to je jen jedno patro 😀 Ale i tak se to počítá!)
Vybírejte si vždy ty NEJDELŠÍ schody.
Nezapomeňte u některých technik střídat nohy.
Můžete si jít zaběhat a pokaždé, když uvidíte schody, tak si je několikrát vyjděte/vyběhejte/vyskákejte.
Nebo 10 minut skákejte přes švihadlo a následně zopakujte všech 11 technik alespoň 4x ať to nestojí za prd.
Když půjdete ráno na tramvaj, můžete ony schody cestou vyskákat dřepama. Bude už zima, tak se alespoň zahřejete. Já je cestou právě mám a jsou nekonečný.. 😀
V metru jsou taky schody. A když jen eskalátory, vyjděte i ty. Například ty na Hradčanský jsou NEKONEČNÝ.
Vsadím se, že doma v bytě výtah od teď používat nebudete. Nikde.  Já chodím do jakéhokoliv patra peška. I po leg&butt day. Žádné výmluvy.
Ve fitku sice máme přístroj na nekonečné schody a vždy tam nějakou slečnu vidím, ale venku za sluníčka s kámoškou to je vždycky lepší. Tak si užijte video, pořádně se oblečte a dejte vědět :))
Mám vás ráda,
Vaše Domi
PS: Přítel si do jisté doby myslel, že mám fóbii z výtahů. 😀
Legíny, mikča, tenisky – Adidas