Před pár dny jsem od září byla poprvé běhat. Měla jsem problémy s kolenem a běh ho zatěžoval ze všech aktivit nejvíce.. Navíc byla zima a komu se chce běhat nabalený? (Mně, minulý rok v únoru :D). Svůj běh bych rychlostí srovnala k chůzi, když někam hodně hodně hodně spěchám (meh 😀), teď to ale bylo jiné. Už tak dva týdny jsem měla chuť vyběhnout. Nikdy jsem se ale kvůli času k tomu nedostala. Včera pocit přišel znova.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Oblékla jsem se, obula tenisky a pak to klasicky přišlo. Onen lenošský pocit, kdy se mi zase přestalo chtít jít a radši zůstat doma :D. Řekla jsem si ale “už ses kvůli tomu oblékla“. Nasadila jsem si sluchátka se ségřiným ipodem a vyrazila. První písnička, super, další, super super, sakra, kde vzala tak fajn písničky na běhání? Uffff půlka dané trasy za mnou, to bylo easy, běžim dál. Koleno nebolí. Kotník nebolí. Šup šup šupity šup. Jáááá běěěžžííím.. Začíná poprchávat. Ale tak hezky, jak rozprašovač. Nezastavuje mě to, naopak, běžím ještě rychleji. Hmmm v tom se běží tak fajn, příjemně to ochlazuje.. Tak si tak hupskám dál, probíhám kolem zastávky plné zakyslých obličejů… Tak se usměju, abych jim zlepšila den, usmívají se zpět – to je tak pěkný :)))! A najednou… dobíhám domů. Cože? To bylo všechno? Kdyby mě netlačil čas, běžím v klidu dál..

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

To mé pocity k mému poslednímu běhu. Ale co boty? Stále mi píšete, jakéže ty Pure Boost X na běhání jsou.. Víte, že nejsem odborník na běhání a rozlišuju boty na pohodlné / nepohodlné / dobře X špatně se mi v nich cvičí a zda se mi líbí nebo ne :D.

A tyhle byly lásky na první obutí. Lehké, tak pohodlné! Lehce pruží a svým způsobem odráží nohu k dalšímu odrazu. Často v nich chodim na procházky, běhám v nich sprinty ve fitku a na dlouhé lítání po městě jsou moc fajn. Co mi je na nich líto je to, že jsou nevhodné na trénink. Jsou tak běžecky ušité, že při tréninku nohu dostatečně nezpevní a jakoby mi vyklouzává, když se potřebuji zapřít. Na výskoky ale geniální, hezky vás „vypruží“ nahoru. Koukala jsem, že vyrábí i tréninkovou verzi, tu odzkoušenou nemám, ale slibují rozšířenou podrážku a zpevnění nohy. 

Svůj účel při běhu ale splnily a jak jste si přečetli výše, běh byl naprosto boží! :). 

Běháte/neběháte? Jak daleko? V zimě? Sami? S pejskem nebo kamarádkou? Máte zkušenosti s Pure Boostama?
Budu se těšit na vaše odpovědi,

Domi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA