Měla jsem takový dvojí vztah k józe. Ten jeden byl takový, že jsem nevěřila, že by to někdy měla být makačka, dyť to na instagramu vypadá tak jednoduše!! 😀 Nepochybovala jsem ale o tom, že by neměli sílu. To rozhodně ne, sleduji mnoho jogínek a vždy jsem chtěla umět to, co ony – ty neuvěřitelný stojky. Určitě víte, co mám na mysli. A to byl můj druhý vztah. Získat tuhle sílu, rovnováhu, protáhnout si svaly a věnovat se i jiným aktivitám než jen fitku.  🙂

Yóga je i o vnitřním klidu a poznání sebe sama. No a to mi přesně v sobotu na Yoga Sensation (mé první jogínské poprvé) nešlo. Nebo né nešlo. Jen jsem dost energická a yoga (ikdyž jsem se fakt zapotila a mákla si!) je na mě moc klidná.

První tři lekce na Reebok Yoga Sensation byly naprosto super. Už po první hodině mě vše bolelo, ale nevzdala jsem to a pokračovala dál :D. Až do doby, kdy to začlo být až moc zaměřené na mé vnitřní já a celé cvičení se zpomalilo. Perličkou celého dne ale byla Tara Stiles, nejznámější jogínka, se kterou jsme se s Eliškou stihly vyfotit. Juchůůů!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bunda – Reebok
Legíny – Victorias Secret
 
Doufám, že se Vám článek líbil. Do komentářů mi můžete napsat, jaký máte vztah k józe a kam na ní chodíte :). Ráda bych si na ní vyčlenila alespoň jeden den v týdnu.
 
Mějte se krásně,
Domča.
 
PS: Už mi do konce Whole30 zbývá pár dnů a já to ani nějak nezaregistrovala :D. Tímto se Vám omlouvám za málo reportů, plánovala jsem jich o dost víc, ale nestíhám.. 🙁