Mám za sebou začátečnický ON RAMP kurz a týden už doopravdických crossfitových tréninků a nebudu vám lhát.. Nebyl den, kdy mě něco nebolelo. Na poslední hodině On Ramp kurzu jsem si strhla mozoly na rukou (v ten moment jsem se cítila jako badass :D), hned na to onemocnila, takže “návrat“ byl dost děsnej. Ještě navíc, když jsem zvedla činku naposledy někdy v lednu a to nebyla zas tak těžká. Členství ve fitku jsem chtěla zrušit už někdy na podzim, ale odkládala jsem to. Pak jsem potkala Niku, která chodí do Meat Crossfit Factory. Byly to tedy skoro denní stories-příspěvky z gymu včetně fotek dokonale vypadajících těl chlapů. No.

Ale tak jsme se všichni domluvili, já vážně zrušila členství ve fitku (stejně jsem tam tak 3 měsíce nebyla), nazula tenisky a vyrazila před týdnem na svůj úplně první WOD (workout of the day). Samozřejmě jsem se do toho hned první minutu zamilovala. Moje zamilovaný pocity se vystřídaly s těmi nesnášenlivými hned druhý den ráno. Cítila jsem každý sval na těle. Ani si už nepamatuju, co přesně jsme dělali, ale bála jsem se vstát z postele, abych nezjistila, že se nemůžu hýbat. Moje teorie neměla daleko od toho, že se tak doopravdy stalo. To samé se opakovalo další dny a já si nemohla ani sednout na záchodové prkýnko :D.


Za tu dobu jsem přišla na fajn věci, které se CF týkají a musim je s vámi nasdálet. Užijte si je a čekám na další vaše poznatky v komentářích 🙂

___

V gymu nenajdete jediné zrcadlo. Jedno z největších plus. Když jsem měla nějakou depku, že mi přetéká (ne jenom) před létem břicho a přišla jsem do fitka, porovnávala jsem se s těmi ultra hubenými slečnami se sebou v zrcadle. No to vám na náladě nepřidá. Tady? Jediný, který tu máme, je to v šatně a je to boží.

Ono ani po workoutu nechcete vidět, jak vypadáte. Věřte mi. 😀

___

Lidi tu necvičí pro to, aby byli hubení, ale jedou na výkon a je jim úplně jedno (nebo aspoň doufám), že máte špík navíc. Hezký tělo je tu vedlejší (hodně) milý produkt.

___

Všichni tu jsou (zatím :D) děsně milí. Jak trenéři, tak klienti. To neni, že přijdete do klasického fitka a všichni se tváří důležitě, namachrovaně a že jsou středem vesmíru. Ne. Jsou to kamarádi, co se navzájem podporují. To se mi ani v jednom fitku nikdy nestalo. Jeden z hlavních důvodů, proč jsem chtěla pryč z fitka.

___

(všude si dělaj stejnou srandu z blogerek :D)

___

Chodí sem nádherní chlapi s naprosto dokonalejma tělama. (um… Dominiko.. Není to důvod, proč jsi tam náááhodou začala chodit?!)

___

A přenádherný holky, taky s dokonalejma tělama.

___

Jestli jste si mysleli že na crossfitu najdete svojí spřízněnou duši, tak jen podotýkám, že na konci hodiny nebudete vypadat jako vy (červení a jak kdybyste vylezli z bazénu).

___

Tak nějak si zvyknete, že pocení nabere jinej směr. A ikdyž si myslíte, že jste se hodně potili ve fitku, tak to, co zažívám teď na CF, jsem nikdy nezažila. To pak sebou fláknete na zem a když se seberete nahoru, je pod váma kaluž. Jo a dokonce se mi včera přilepily vlasy z culíku na můj zpocenej obličej tolik, že jsem při angličácích nic neviděla.

(Když jsem přišla na první hodinu CF, byla jsem snad jediná, která si přinesla ručník. Nechápala jsem proč. No už to chápu. Na to při cvičení neni čas!

___

To mě přivádí k dalšímu bodu – zapomeňte, že si vemete nějaký legíny/podprsenku nebo tričko dvakrát. Ne. Nevezmete, protože bude totálně propecený = smradlavý a pokud né to (o tom pochybuju), bude špinavý od země anebo od křídy.

___

 

To je pro dnešek vše, nemůžu se dočkat, co dalšího mi CF přinese.

Mějte se přenádherně,
Vaše,
Domi

(jedna funny photo :D) 🙂

5 komentářů

  1. Ester Bednárková Reply

    Tyjo, Domi jsi vakt dobrá, věřím, že se ti v tom bude dařit 🙂

  2. Sandra Slusna Reply

    Suuuuuper clanek, vypada to, ze ti to fakt prospiva!!! Fotky jsou taky mega bozi!!! Urcite to je mega narocny, ale jses fakt dobra!!! 😉

  3. Já už jsem ti to psala myslim u minulého článku, Domi, ale já bych to nedala, fakt smekám.. a to jsem během plaveckých let nadřela jak blázen, ale tohle je jinej level, super 🙂

  4. Zuzana Chovancová Reply

    dovolim si nesouhlasit v jedne veci: i ve fitku se da na urcitych lekcich zpotit jako na cf( bootcamp, hard body), a to s tema lidma:vsude neco je, u nas teda ve fitku na sebe nikdo blbe nehledi a jsme taky kamaradi 🙂

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..