Chtěli jste domácí video, máte domácí video :))
Enjdžoj a nezapomeňte nás s pavlem sledovat jak na instagramu, tak facebooku! :))
Pavlův instagram a facebook.
A moje máte v ikonkách na horní lištičce!
Mějte se krásně, rovnou si můžete zacvičit zítra o svátku! 🙂
Domi
You all wanted a home workout, so here you have it! :))

Dont forget to follow us on facebook and instagram for more info.

Have a wonderful day,
Domi
Legíny – Victorias Secret
Top – H&M

28 komentářů

 1. Paráda! Já se akorát za chvíli chystám na domácí cvičení, ještě že jsem se předtím stavila na tvém blogu! 😀 Díky za inspiraci, budu se těšit na další videa! 😉

 2. môžeš byť tak uužasnaa. Super video!
  ten culík sa mi strašne páči :D, krásnu farbu vlasov máš.
  dnes rozhodne toto zacvičím, ďakujem tiež za inšpiráciu 🙂

 3. To růžový tričko mám taky a úplně ho miluju 😀 A dneska si to určitě zacvičím! 🙂

 4. Ahoj Domi 🙂 video ja skvělé, moc děkuji vám oběma. Hned jsem ho doma vyzkoušela a jsem opravdu nadšená! Jen tak dál! 😉
  Chtěla jsem se zeptat, zda neplánuješ nějaké cvičení venku, kdyź je jeste tak krásně. Nejsem z Prahy, ale budu tam 5 týdnů na praxi a moc ráda bych si s tebou zacvičila 🙂 Jsi pro mně obrovská inspirace. Děkuji!!

 5. Domči, supééér video, zacvičím si také :-)))
  krásný cvičební úbor :-))))
  Moňa

 6. Ahoj Domčo, za nás oba z CFC je super, že se snažíš lidi kolem inspirovat ke cvičení. Jen by bylo dobré se podívat na techniku cviků, které bys jako trenérka snad měla znát.
  My se pak setkáváme s lidmi, kteří si myslí, že např. dřep je to, co je vidět v tvém videu. Provedení v takovém rozsahu ale ztrácí velkou část benefitů dřepu jako takového, není rozvíjena mobilita a začátečníci jsou pak omezeni v dalším cvičení.
  Tom

 7. Ahoj Tome a moc děkuji za připomínku :). Pokud jde o rozsah pohybu u dřepu, tak se musím omluvit, ale co já vim, tak pokud má člověk problém s kolenem, je logické, že nemůže jít až do hlubokého dřepu. Zrovna dřep je velice individuální věc a nemyslím si, že bych ho dělala na videu špatně.

  Alě děkuji, vážím si toho 🙂

 8. Ahoj Domi, už nějaký ten pátek cvičím ve fitku s váhami. Někdy v pauzách či po nemoci i doma a musím říct, že jsem nečekala, jak mi tohle dá zabrat! Bolí mě celé tělo, to už se mi po fitku stává málokdy. Aspoň teď vím, že je spousta partií, které opomíjím. :)) Děkuju !

 9. Koleno bude právě daleko více zatížené ve chvíli, kdy dojde k zastavení pohybu v úhlu větším než 90° a je pak nadměrně přetěžované. Dřep je individuální, ale cvik jako takový má i tak určitá pravidla provedení.

  A jestli máš problémy s kolenem, bylo by vhodné to někde uvádět a přidat popis správného provedení cviků, se kterými máš problém.

  Tom.

 10. Právě jsem docvičila a tyjo.. takhle jsem se už dlouho nezapotila! 😀

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..