Včera večer jsem na facebooku vyhlasíla první výherkyni naší #AdidasBloggersChallenge, tou je Bětka, moc jí tímto gratuluji. Výherní fotku si můžete prohlédnout zde. Jak už jsem ale psala v minulém článku, nebyla toto první ani poslední soutěž. Běhat nepřestáváme a soutěžíme o další triko! Tentokrát je soutěžní téma “NEJLEPŠÍ OUTFIT NA BĚHÁNÍ“.

Toto téma jsme s Eliškou zvolily proto, protože jsme obě dvě zároveň i fashion bloggerky, chceme vypadat dobře i při sportu :D. Nevím totiž jak vy, ale když potkám ve fitku holku, které to vážně sluší a všichni se za ní otáčí, tak mi to zkazí celý cvíčo a nemám dál chuť cvičit. Hm. Díky holky 😀 Kdo to má tak taky? Nebo jsem jen sama? 😀
Jinak pravidla zůstávají pořád stejná (pro ty z vás, co zabloudili na můj blog až teď, zde je link s více info o naší soutěži). Toto soutěžní kolo potrvá do úterý 25., vyhlášení výherkyně opět ve 20:00, ten samý den.
Nezapomeňte, že ta z vás, která za tu dobu naběhá nejvíce kilometrů vyhraje tričko+startovní set na 5. září, kde se uvidíme.
Mimochodem – už jste se přihlásili na čtvrteční běh s námi zde?
Běhejte, sdílejte, tagujte.
Kiss,
D.
 
Yesterday evening I announced one winner of our #AdidasBloggersChallenge, who is Bětka. Congrats! You can see the winning picture right here. As I said it before, this isn’t the first and not the last competition we’re doing. So do not stop running, cause we are competing for another t-shirt. 
 
Todays theme of the challenge is “BEST RUNNING OUTFIT‘.
We choose it because we are also fashion bloggers and we care about, how we look :D. And we want to look always good. Yep. It’s true 😀 Sorry.  I don’t know about you, but when I see a really hot chick at the gym, my workout is suddenly over. I can’t focus on my exercise, because I dont feel comfortable. Well. Is it only me or…..?
 
The rules of our challalge are still the same – check them out here. This round will end on tuesday 25th, 8pm.
 
Don’t forget that the one who will run the fatherest will win the t-shirt and starting pack for Adidas 5km run for women on the 5th of september.
 
And also you can attend our VIP run this thursday – registration link is here
.
Run it, share it, tag it.
Kiss.
D.

 

 

 

 

 

 

 

 

Celý outfit z Adidasu. A vodu Voss jsem si pořídila na ladyworld.sk, kde mají i milion dalších super věcí. Když zadáte kód “dominikapo“, budete mít 5% slevu.
Whole outfit from Adidas . Bought the Voss water at ladyworld.sk, where you can buy a lot of different things, so make sure to check them out. Here’s 5%

 

Comments

  1. Ahoj Domčo, jseš skvělou inspirací!
    Mám jenom malej dotaz – nosíš ten armband i do fitka? Nebo kam si jinak dáváš mobil? Díky moc 🙂

  2. Děkuju moc!

    Nosim nosim, ale často nosim jen ipoda, lterýho strčim za legíny, aby mě mobilování nerozptylovalo 😀

  3. Máš super blog a úžasné fotky! Můžu se zeptat čím fotíš, popřípadě jakou zrcadlovku bys mi doporučila? Díky moc.

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..