Tento článek píši v půl 12 v noci. Ležím na gauči v propoceném oblečení. Přijela jsem z mé první doopravdické Crossfitové lekce a jsem naprosto nadšená! Tuto hodinu jsem si našla, když jsem se před týdnem byla projet na bruslích ve Zbraslavi u Portu62. Na stránkách bemorehuman.cz jsem se zaregistrovala, hodiny jsou zdarma a vyrazila. Trenéři super a i super kolektiv! Ve čtvrtek jdu zas a nemůžu se dočkat. Už dlouho koketuji s myšlenkou, že bych úplně přešla z fitka na crossfit – kam byste mi doporučili? Slyšela jsem samou chválu na tělocvičnu v Malé Štěpánské, někdo nějaké zkušenosti? :))

 
Bunda – Zara
Top – Massimo Dutty
Legíny – Flavio Castellani
Sandále – Rachel Zoe
Kabelka – Steve Madden
 
Je to sice trošku “off topic“ ale potřebuju poradit noo.. 
Mimochodem – měla jsem větší bicák než třetina kluků tam 😀
PS: Všichni začněte s crossfitem! A já začnu už doopravdy!
 
Pusu, D.

 

Comments

  1. Ahoj, ráda čtu tvé články, jsou vždy moc zajímavé a na instagram přidáváš samé skvělé fotky 🙂 Chtěla jsem se zeptat, nemáš účet na vinted, kde bys prodávala oblečení, které už nenosíš? 🙂 Případně nepřemýšlela jsi o tom, že by sis ho založila? Díky a těším se na další outfit post! 🙂

  2. Ahoj, zatím účet nemám, ale plánuji vytřídit skřín a následně to někde prodat – bud to hodim na fb stranku anebo založím vinted :)))

    Děkuji moc a krásný den 🙂

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..