V životě jsem byla na třech svatbách. První byla mých rodičů, rok 2002, šly jsme se ségrou za družičky. Jedla jsem úplně všechno. Alkohol: 0. Účes: by kadeřnice. Make up: none. Svatba k nezaplacení, byla nejnejnej z těch všech.

Druhá – léto 2012, známí mého expřítele. Extrémní nuda. No. Aspoň jsem v tu dobu ještě jedla normální dorty. Ten, byl tenkrát skvělý. A nádherný. Alkohol:  (nepamatuji, ale kocovina nebyla – myslím 😀 :D). Účes: vyžehlené vlasy. Make up: linky (které mi nesluší). Byla jsem spontánnně zvolená za družičku. :D:D:D!! Doopravdy. Nekecám.
A pak ta poslední – 2015. Přítelův brácha. Zámek Štiřín. Počet snězených dortů: 0.  zeleniny: dvě a půl kila rajčat, paprik, domácích jablek a brambůrků. Alkohol: 4,5 skleničky bílého víma (když nepijete, máte to jak z praku hned :D:D:D, bolehlav druhý den taky. Plánovala jsem jen dvě.). Účes: by me s dopomocí mojí mamky. Make up: byly nestíhačky,  malovala jsem se v autě.
Přítel byl od rána na pěst :D. Byli jsme domluveni, že mě vyzvedne v 9:00 (ikdyž jsem mu řikala den předtim, že to nemůžeme stihnout, pátek ráno = kolony všude).
Bylo 8:13, začala jsem si dělat vlasy, nenamalovaná, nesbalená a neoblečená, přítel mi napsal: “ Vyzvednu tě radši v 8:30, ať to stihnem“. Okay a zabít nechceš? 😀 <3
No nic, stejně jsme vyjeli v 9 , protože jsem nestíhala :D. Cestou na dálnici se nám rozbilo auto, odpadnul nám cestou kryt od motoru a museli jsme stavit uprostřed dálnice. 😀 Pecka. Jeho nálada byla hned lepší, že jo. 😀

No ale na místo jsme dojeli v pohodě, hned byl v klidu. Já taky 🙂 A celý den byl  pohádkový.

Mějte se krásně a hezké pondělí 🙂
Pusu,
D.

PS: Tyto šaty ze Zary mě stály předminulé léto 5 euro. Super slevy!

PSS: na obřad jsem měla tělové balerínky. Na after jsem se přezula do tenisem a oblékla koženou bundu. Za poslední rok jsem uplně přestala nosit baleríny a vůbec se v nich necítím. Takhle to je více „já“. :)))
///

I have been to three weddings in my whole life. The first one was my parents, 2002, went as a bridesmaid with my sister. Ate everything, no diets. (happy me). Alcohol: 0. Hair style – hairstyllist. Make up: 0.

Second one was in the summer 2012. This one was extremely boring! :D. Ate everything. So yep, the wedding cake, it was amazing and really beautiful. Alcohol: have no idea, dont remember, but no hangover. Hair style – straight hair. Make up – eye liner.

And now the last one. Summer 2015. My boyfriends brother. Štiřín castle. Cakes: 0. Veggies – kilo of tomatoes, kilo of bell pepper :D, some fresh apples and chips. Alcohol: 4,5 glasses of wine. (There was a vision of 2, but well… Never mind :D). Hair – did it at home with a little help of my mum. Make up – done in the car on our way there, no time 😀

My boyfriend was supposed to pick me up at 9:00. At 8:13 he texted me: l’ll pick you up at 8:30, just to be sure we make it on time. Okay. I had no make up, just started doing my hair… Well well well..bi HATE YOU 😀 

Picked me up, his mood was horrible, but nothing to do with it. I tried to make it better, I swear. Nothing happened. And it got worst, when something in his car broke and we had to stop in the middle of highway. 

But we made it and the rest of the day way really nice and everyone enjoyed it. :))

Have a wonderful Monday,
Kiss,
D.

 

 

 

 

 

 

Šaty / DressZara
Psaníčko / ClutchMohito
Tenisky / TrainersAdidas
Hodinky / WatchDKNY
Naušnice / EarringsChopard
Řetízek, prstýnek / Necklace, ringBvlgari