Krásné ráno Vám všem! 
 
Doufám, že jste si včerejší den&večer užili stejně hezky jako my! Stihli jsme se s rodinou před příchodem Jéžíška projít centrem, dát si kafe ve Starbucksu (bohužel už měli zavřeno, ale před vchodem rozdávali “zbytek“ překapávané kávy) a při té příležitosti jsem zaúkolovala ségru a mums a vyfotily jsme outfit :))


Večer nás samozřejmě čekala véča. Do poslední chvíle jsem si myslela, že si udělám 100% paleo véču. Poté jsem si přečetla mail od  Michala Turny (3 roky paleo), proč si zrovna dneska neudělat jediný cheatday za celý jeden rok. Změnila jsem názor a myslela si, jak se nacpu cukrovím, smaženým kaprem a zajím to maminčinou domácí vánočkou.
 
Nakonec jsem si jen dala rybí polévku, kapra na ghee a bramborový salát, ve kterém byla (pro-mě-špatná) majolka (zatím ale žiju:D)! Na klasické cukroví jsem ani chuť neměla, přecpala jsem se ovocným salátem a paleo cukrovím. Udělala jsem si mrkvové kuličky a čokoládové truflles – nemohla jsem se vůbec rozhodnout, které mi chutná víc, takže jsem musela furt dokola ochutnávat :D. Ups.
 
Recepr na paleo cukroví najdete v dalším článku :)))

 

 

 

 

Šála – Gap / Kabát – Theory / Svetr – American Eagle / Legíny – Flavio Castellani / Brýle – Zara

 

 

 

Mějte se krásně. Snad Vám po včerejším jídle není špatně 🙂
Pusu, Vaše D.