Před týdnem jsem žádné plány na Velikonoce neměla, doufala jsem, že něco magickýho se samo vyklube. Plány se ale stále netvořily, tak jsem serozhodla, že si udělám bucket list, co tento víkend musím “stihnout“. Co na něm bylo?


Zmrzka, brunch, rande s holkama, výlet, longboard, cyklovýlet a prosedět minimálně jeden večer na Náplavce. Vše krom posledních dvou sem zvládla, k cyklovýletu vážně málem došlo, ale kola byla vypuštěná a neměli jsme k dispozici pumpičku.

Jedno jsem si včera nerada přidala.


Marodění nebylo na ani jednom políčku. Celý týden jsem cítila, že na mě něco leze, ale nebylo mi úplně špatně, jen jsem cítila škrábání v krku, na to mi zabral zázvor s česnekem. Do včera. Ráno jsem vstala, šla se namalovat a řikám si, týjo, mě nějak bolí mandle. Tak koukám do krku, tam zase čepy (facepalm). Bylo mi ale dobře, tak jsem se zabalila a jela za Gábi do Herbivore na brunch. Během dne a společného nakupování (na dobrou náladu), se mi udělalo zle. Jela jsem radši domů a od tý doby se to snažím vyležet. No radši bych byla někde s holkama a šla si zacvičit/zaběhat, ale filmy, kupa ovoce a žádný učení se mi líbí taky :D.

Já se jdu teda zabalit do peřin, zapnu La La Land a přijímám do komentářů jakékoliv tipy na filmy 🙂

Pusu,

Domi


Kabát, mokasíny – TKMaxx / Top – All Saints / Kabelka – Zara / Punčochy – Tezenis