Krásný pondělní večer, start v novém týdnu máme za sebou a za sebe můžu říct, že začal skvěle. :))) Schůzku všechny dopadly peckově a já tak trošku přicházím s novým konceptem blogu. No – ještě to promyslim. Snad se to bude líbit, už nad tím nějaký ten týden přemýšlím, jen je to dost časově náročné. Ale pokud by to blogu prospělo, tak proč ne :)).
A rozhodla jsem se – bude nová rubrika! Budu psát články s tipy, kam na jídlo v Praze, souhlas?
K outfitu – mám nový – nejlepší – kabát. Bylo to poprvé, co jsem věděla, že takto barevný kousek nebude problém kombinovat. A mám pocit, že mi sluší daleko víc než můj černej – co vy? … 😀
A vlastně – mám také nové Toms, bála jsem se, že je díky počasí už letos nevytáhnu, ale udělalo se přenádherně, tak skáču radostí.
Užijte si fotky,
Vaše Domi
PS: 31.10. končí první kolo Blogerky roku a tak bych vás ještě moc moc chtěla poprosit o váš hlas zde.
PSS: V neděli startuje moje velká podzimní soutěž! 🙂
PSSS: Děkuji příteli za super fotky, lepší se a lepší!
DĚKUJU!
 
 
/// 
 
 
 
What a lovely start of the week I had! 🙂 All of my meetings went great and I can say, that I am thinking about new blog concept. But have to think it through, it would take so much time, but it would help my blog to improve.
 
To say something about my outfit – I – have – this – really – beautiful – coat. As I saw it I knew it wouldn’t be problem to wear it with other colors. Also check out my new Toms :))
 
Have a lovely evening,
Domi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Coat – Zara
Turtleneck sweather – Theory
Boyfriend Jeans – bkblog.cz
Toms shoes – Urbanlux.cz
Bag – Prada
Sunnies – Vogue