Takže.. Věřím v karmu. Vážně. Jinak si nedokážu vysvětlit tolik věcí, co se v mém okolí (bezdůvodně) děje. Já se jí snažím mít (samozřejmě) co nejlepší. Někdy to ale moc nejde. A stane se mi něco, jako třeba vyhozené obratle. V ten moment se zamyslíte, co jste udělali/řekli špatně. Chvilku mi to trvalo. Ale přišla jsem na to. A slibuju, že už to neudělám (facka sem – facka tam). Už kvůli zkoušce, co mám příští týden. Takže stay positive.

 

No a co se mi s těmi zády tedy vlastně stalo, pokud se ptáte… Před 14 dny jsem strávila noc na ambulanci, skřípnul se mi nerv a nemohla jsem hýbat ramenem&rukou až po prsty. Po dvou mobilizacích  jsem byla “v poho“, ale i tak jsem při cvičení cítila, že mi tam stále něco “táhne“. Nechala jsem to být, -ono to povolí samo-. 
No. Povolilo. 
 
Až do krční páteře a neskutečných deseti dnů ukrutné bolesti hlavy. Do toho jsem dostala angínu (to třeba zas příště 😀 – když už, tak už). Vyvrcholilo to v sobotu večer, kdy jsem navštívila kino (Mad Max – nechoďte na to, je to divný :D). Ve 4DX – takovýto, jak se to hýbe, smrdí, stříká, fouká… No, upřímně, nenapadlo mě, že akční film bude tak akční, že mi páteř celou dokazí a já půlku neděle probrečim v bolestech.
V pondělí jsem hned jela na mobilizaci. Ups. Ani jeden krční nebo žeberní obratel nebyl na správném místě. Když mi pan doktor kroutil s krkem, myslela jsem, že můj krk už nejde dál otočit. Jde. A já odcházela s “to jsem nemohla přežít“ pocitem domů.

Dnes jsem tam byla opět. A zase se mi to celé vyhodilo. Doufám, že to  snad už bude v pořádku. A myslete na to, že se určité věci nemají dělat. Karma Vám to vrátí. A většinou to stojí za to.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kabát – Armani
Legíny – Zara
Tenisky – Converse
Kabelka – Zara
Naušnice – Primark
Hodinky – Rolex
Prsteny – PandoraLindexDior
 
Takže stay possitive!
D.
 
PS: Omlouvám se za kvalitu fotek, nějak mi selhává foťák. 🙁