coat here / shoes here / bag pack here / hat here / turtle neck hoodie here / bra here
Ahoj všichni, mám pro vás úúúžasnou zprávu. Mám pro vás opět slevový kód do ZOOT.cz ! Skvěle se hodí na vánoční dárky anebo jen tak pro sebe. Toto jsou věci na mém dopisu Jéžíškovi :)) Jaké jsou ty vaše?
Kód “ RADOSTODDBLOG “ je na 15% slevu do konce roku 2016 a platí na nezlevněné zboží.
Užijte si ho,
Domi

Upraveno: A kdybyste si někdo chtěl udělat radost DW hodinkami, mám pro vás slevu taktéž. 15% sleva s “DW_dblog“ na danielwellington.com (platí do 15.1.)

11 komentářů

 1. Domco sleduju te od zacatku co blogujes, vzdycky jsem te mela rada, ale posledni dobou jsi hrozne komercni, sama reklama, plny blog, instagram i fb. Neber to prosim zle, kdyz je toho par sem tam, tak je to ok, ale u tebe toho je moc 🙁 promin.

 2. Tak zrovna tohle je ale článek jen a jen pro vás :)) Zde vycházím vstříc vám :)).

  Jinak se nezlobím, v pořádku 🙂

 3. Vycházíš nám vstříc a ty z toho nic nemáš. Jasně 😀

 4. Kabát jsem si byla včera zkoušet ale za ty peníze žádná sláva. 🙁 Už ale vybíráme věci na jógu, kterou si premiérově střihnu hned v lednu. 🙂

 5. Ty místo rejpání můžeš mít 15% slevu na nákup za tisíce. Také si mohla nechat něco poslat a vyfotit se v tom, ale místo toho tady i TY máš slevu. Tak nezáviď a jestli s tím máš hrozný problém, tak si najdi kvalitní blog, na kterém neprobíhají žádné spolupráce a čti ten. Jo a hoď mi na něj sem prosím odkaz, jsem zvědavá! 😉
  Domi, nic si z toho nedělej 🙂 Je to od Tebe hezké, ale nikdy se nezavděčíš všem, to už tak bývá. Anonym by si taky přál "z toho něco mít", jenže nevidí to spoustu práce na blogu a sám by nejradši jenom bral.
  Mimochodem, mě jsi na taky inspirovala a na jógu se po svátcích chystám… 🙂 Děkuji za to, co děláš! 🙂

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..