Každý výlet do Bratislavy mi něco přinesl. Hned na úvod dobré zmínit, že jsem tam nikdy nejela jen tak.. Vždy to bylo něčím vyjímečné. Poprvé to byl úplně první Elite Bloggers Trip, kde jsem se seznámila s Brixi (<3). Druhej výlet do BA byl presstrip s Chanelem a při tom třetím jsem zde zažila to nejdokonalejší rande, na kterém jsem kdy byla. Co mi BA přinesla teď?

Krom skvělého jídla (ehm asi čtyři hodiny prosezené v Mondieu) i příležitost obléci si tyto šaty. Nika sem jela soutěžit v Slovenské Blogerce Roka a vzala mě jako její +1. Dresscode – semiformal. V Praze jsme si spolu trochu zapanikařily, panebože, co na sebe? O ničem extra jsem nevěděla, ale v záloze jsem měla černý overal a lodičky. Niku napadlo “tak si šaty někde půjčíme!“ Zašly jsme tedy do Poneru, kde po asi třech minutách Nika shodila celej stojan s asi patnácti ručně vyšívanými svatebními šaty, slečna nás hned “ohoukla“, ať už na nic nesaháme, že nám šaty budou podávat :D. V ten moment jsem se málem zabila a chtěla utéct, ale…

Pak slečna Nikol vytáhla první šaty. Pro mě. Přesně ty, které jsem obdivovala už na jejich instagramu. Navlíkla jsem se do nich a hned jim řekla “Ano“. Nakonec jsme jen vyměnily žluté spodničkové šaty za toto tmavě červené (semišové) body. Protože – když už mám takovou příležitost, tak ať to stojí za to. Navíc – čelit svýmu největšímu strachu je ten nejlepší lék, nie? 


Tak co vy na ně? Líbí? Nelíbí? Odvážné?

Za půjčení šatů moc děkuji PONERu a boty s kabelkou jsou ALDO

PS: V tom body mi bylo STRAŠNÝ horko 😀

PSS: Nika vyhrála první místo ve svý kategorii! ❤️💃🏽