V Římě bylo blaze. A hlavně díky nákupům. Z této naší Italské kapitoly za to mohl v podstatě jen Brandy Melville, kam jsme zavítaly s Didi každý den našeho pobytu :D.

I když jsem tam cíleně nejela nakupovat, ale užívat si město (především jíst!!), tak s nadcházejícíma narozeninama jsem si řekla, že si udělám radost ve formě dárků ode mě pro mě! 😀
Do tohoto článku jsem rovnou připojila dárky, co jsem dostala k narozkám, upozorňuji, že od jedné z babi jsem dárky ještě nedostala a od druhé jsem dostala peníze (stejně jako od rodičů – krom pár dárků). Což se mi hodí, protože za měsíc odlítáme s přítelem do Londýna, kde si plánuju opět nakoupit v Brandy a Victorias Secret. Juchů!
Zara
Brandy Melville
Brandy Melville
Brandy Melville
Brandy Melville
H&M svetr
Orsay Náhrdelník
Největší radost mám z této Oysho tašky do fitka. Takovou jsem totiž sháněla už půl roku :)) Díky Říme!
Oysho
Cloud Nine
Brýle, klobouk, náramek, černá čelenka – Aldo, matný lak na nehty – Kiko
O nákupech navíc dneska nepíši jen tak:
Mám pro vás soutěž o tyto vouchery do obchodů v Metropoli Zličín a zároveň i pozvánku na Glam Show:
1000Kč do Desigual
500Kč do Etam
Jeden balíček “Hruška“ z Manufaktury v hodnotě 467Kč
Soutěžit budeme do 14. října 20:00. Vouchery si pak budete moci vyzvednout o víkendu 16.-18.10.2015. Navíc 17.11. vystoupí na akci Glam Show i Dara Rolins s Rytmusem. Program bude nabitý, můžete se těšit na video mapping, fashion show, night shopping nebo silent disco.
Stačí, když mi do komentářů napíšete, jaký nejbláznivější/nejoriginálnější dárek k narozeninám jste kdy dostali. Tři nejlepší pak vyhrají voucher, Nezapomeňte připojit i svůj mail, ať vím, kam pak napsat a voucher, který byste rádi vyhráli.
více info zde
Mějte se krásně, třeba se na akci potkáme :))) ,
Domča