Krásnou neděli Vám všem,
Z pátku na sobotu jsem měla doma holky a udělaly jsme si holčičí večer a následně společně strávily i sobotu. Vařily jsme a pak i jedly. Hodně jedly.

K véče jsme si udělaly (a následně vážně VŠECHNO snědly): červené kari s krevetama a rýží // guacamole s nachos // batátové hranolkočipsy // ovocný & zeleninový talíř // opražené oříšky s chili. K tomu nám dávaly v telce The Vow s Channingem Tatumem… Takže už z principu to nemohl být špatný večer. 😀

Bylo mi z toho všeho jídla špatně. Strašně špatně. 😀 A přibrala jsem 2kg. Ty kila za to dobrý jídlo vážně stály.
Na ráno jsem měla připravené veganské batátové palačinky (D. je veganka), bohužel se nám vůbec nespojily, takže jsem D. z těsta udělala kaši a do zbytku (šíleně vypadající) hmoty jsem přidala vjíčka a udělala klasické lívance. Tak různě jsem do toho vše přidávala, že nemám odměřený recept, ale byly v nich: vařené batáty // banány // strouhaný kokos // vanilka // skořice // kokosové & mandlové mléko // vajíčka.
Jako snídaňový dezert byl Raw Apple Pie, recept bude brzo.
Odpoledne jsme s K. nafotily outfity – taky bude mít blog a dneska by ho měla spouštět, tak se těšte, určitě později přiložím odkaz. Bude hlavně o beauty a za pár dnů odjíždí do Londýna, tak pokud se tam někdo v létě chystáte, můžete čerpat co&kde&jak nápady u ní a později jedeme společně do Alp, tak se máte na co těšit jak na dblogu, tak u ní :))

 

 

 

 

 

 

 

Top – Strenesse
Svetr – Hollister
Boyfriend jeans – Mango
Kabát – Mango
Tenisky – Nike
Kabelka – Michael Kors
Hodinky – DKNY
Brýle – H&M
Lip pencil – Make Up Forever – 10C
Mimochodem – pokud si myslíte, že Vám boyfriendy nesluší, jen jste nenašly ty pravé. Za poslední rok jsem si jich vyzoušela snad třicet, jak moc jsem je chtěla a až tyhle mi sedly a nemůžu se dočkat jara (což včera už docela bylo), až je budu nosit častěji.
Mimochodem 2 – byly ve slevě.
Mimochodem 3 – už mám sepsaný článek o vlasech (po 2 měsících prokrastinování), jen Vám k tomu vyfotím nějakou fotku a v týdnu to tu máte.
Mám Vás ráda,
D.