Ahoj! Neni to tak dlouho, co jsme se tu viděli naposled, ale mně to přijde, jak kdybych byla doma zavřená bez přístupu na blog tak dva měsíce. Dnes udělám malý update mýho života a v následujících dnech to pořádně rozeberem, souhlas?

BLOG:

Mám v hlavě kupu nápadů na články – tipy, jak se více namotivovat ke cvičení, beauty článek, jeden (velmi!) osobní o cvičení&jídle, what I eat in a day a doufám, že dám dohromady tipy, jak na fotky na instagram&jejich upravu :). Budu moc ráda, když mi napíšete, co by vás momentálně zajímalo. Projdu vaše odpovědi a dám to dohromady.

Počítač by měl dorazit už teď nějak a to znamená? VIDEA a snad častější články! Finally.

 

FOOD&WORKOUTS:

V listopadu to byl rok, co jsem na rostlinné stravě – TO UBĚHLO TAK RYCHLE? Kam se ten rok poděl sakra? A cvičení? To mi nešlo za tu dobu líp než teď. Konečně mám nějaký řád a cítím se tak 7983x líp než třeba dva měsíce zpátky. #KonečněDominiko

V tý zimě se běhá úplně bombasticky, že moje jedenáctiminutovky a cvičení doma je strašně fajn! Možná i ještě víc fajn než ve fitku.

 

ŠKOLA:

Toto téma asi pojďme přeskočit. Zbývají mi ještě čtyři zkoušky a nikdy nebylo těžší se k učení dokopat než teď. Vždy se snažím učit a vše jde v tu chvíli stranou a veškerý plány ruším, třeba minulý víkend jsem měla jet do Itálie, nejela jsem no.

 

Jediné, co mě ale drží nad vodou je to, že to letos už budu mít celé za sebou. Takže Dominiko, kousni se, to dáááááš! :)))

 

PLÁNY:

Teď o víkendu jedeme na běžky (někdy v pátý třídě jsem se zapřísáhla, že už nikdy víc, tak uvidíme, jak to budu snášet teď :D) a co chci letos v zimě stihnout i kdyby jenom na víkend, by byly Alpy s kamarádama (who’s in?). A Paříž s Gábi na jaře, ta je jasná, jen ještě nemáme přesné datum.

JÁ A ZIMA:

Nikdy bych nečekala, že to řeknu, ale mně ta zima letos baví! Hlavně teď, jak máme sníh i v Praze. Juch juch. Možná je to i touhle bundou, kterou jsem nesundala od té doby, co jsem jí dostala. Kam se hrabou péřovky, tohle je ta nejteplejší bunda, kterou jsem na zimu kdy měla.

Jediné, co mě štvě to, že můj obličej teď vypadá jako jeden velký červený flek, fuuuu.

Jacket, jeans, bag – Zara (similar here), shoes – Top Shop, Turtleneck sweater – Cos (similar here), tights – somewhere in Dresden, watch – Marc Jacobs

To bylo pro dnešek všechno, na zítra snad vymyslím taky článek 🙂

Pusu, já jdu běhat!

Vaše Domi