Letos jsem poprvý nedostala od kluka (um nebo alespoň taťky) pusu pod rozkvetlou třešní, vlastně pod ničím. Po dlouhé době jsme oba spali u našich, Tonda u jeho rodičů, já u svých a bylo to i tak fajn. Hlavně proto, protože jsem mohla spát s Karamelou v posteli, haha. Každý jsme měli od rána svůj program, Tonda jel s klukama na kola, já s mamkou na polívku a pak s holkama na kafe a večeři.

Barunka se nám po třech měsících vrátila z Bali, tak bylo co vyprávět. Místo ale slíbeného kafe a večeře jsme celé odpoledne popíjely prossecco s prosseccem, až se ze mě stalo jedno velký prossecco (prosím, pijte opatrně a zodpovědně). Dokonce se nám tak poštěstilo, že jsme dostaly celou láhev prossecca jen tak navíc na účet podniku. I mean WHAAAAAT?! (Tímto ještě jednou děkujeme!) Stalo se vám to už někdy? Jak toho docílit pokaždý (heh)?

Využila jsem ale prvního máje a toho, že jsem byla jen s holkama a vytáhla tyhle široký kalhoty (co si budem, takový kus se klukům prostě nelíbí), podobný jsem sháněla už dlouho, ale žádný mi pořádně nepadly. Tím, že jsou růžový, mě  baví ještě víc, protože nemám jinak moc barevný šatník. Doufám, že se mi neokoukají brzo, jsou totiž nejvíc pohodlný.

A co vy a tento outfit, líbí, nelíbí?

Kalhoty – Zara / Top – HM minulý rok (podobný ale zde) / Tenisky – Adidas / Kabelka – Zoot

 

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..