Krásné poledne, víkend je za náma (já ani nevím, co jsem vlastně dělala :D) a chci se omluvit za to, že tento článek bude trošku delší než obvykle. (Omlouvám se proto, protože dlouhý články jsou nuda a nikdo je nečte, ale pokud ho přečtete, budu jedině ráda! – potřebuju slyšet nějakou odezvu)

První věc je ta, že včerejší večer byl naprosto skvělý!. Uspořádala jsem první venkovní cvičení a daly jsme si s holkama pořádně do těla. Měla jsem dost namožený zadek, takže jsem neplánovala, že si s holkama zacvičím, ale nemohla jsem je v tom nechat a šla do toho. Teď si to dost vyčítám, protože jsem bolestí v noci nemohla spát. Pokaždý, když jsem se jen pootočila, tak jsem se vzbudila. Ale jak řikám – sezením na zadku, hezkej zadek mít nebudeš 😀
(otázka – mám začít takové venkovní tréninky dělat pravidelně? budete chodit? a kdy – víkendy nebo všední dny k večeru?)
Druhou věcí je ta (a to jste mohli zaregistrovat včera na snapchatu..), že se mi za poslední dobu dost zhnusilo maso. Když si ho udělám sama, tak si to nedokážu užít a je mi špatně. Nacpu to do sebe ale i tak, protože bílkoviny jsou bílkoviny a já sportovec. Nemám na něj chuť, nevyhledávám to a představa, že si dám steak mě asi i trošku děsí…
+ jsem se teď snažila dost omezovat sacharidy do ketozy (maximálně 50g sacharidů denně), abych trochu zhubla. Tak s tímto masovým problémem asi můj pokus o ketózu končí, protože mi je přednější moje zdraví a vnitřní pohoda. S jídlem dost psychicky bojuju. A omezování zeleniny a ovoce je pro mě asi to nejhorší, co můžu dělat. Navíc když si pak dám o kousek rajčete víc, tak už mám výčitky. (To jen trošku blíže k mému problému.)
Dneska jsem si dala (snad svojí první) bezvaječnou snídani (viz můj instagram) ve formě kopy rajčat, okurky, avokáda a paleo musli s banánem a kokosovým mlékem a byla to naprostá pecka. Moje nová nejoblíbenější snídaně? :))))))
Uvidíme, co se v následujících dnech bude dít, nebudu to lámat přes koleno, když chuť bude, bude a dám si. Budu to různě kamuflovat do salátů a tak.
 Jediné, co vám mohu říct je to, že moje vegan nejlepší kamarádka skáče radostí :D.
////
 
Hi everyone, the weekend has passed and I just have no idea what I was doing :D. Let me apologize for this long post, I don’t do it often, but I need some of your advise.. (Apologizing for it because no one reads long posts, they are really boring! :D).
 
First thing I want to say is, that yesterday evening was amazing. I organized an outside workout for all of you and I think girls liked it.  I didn’t want to workout with the girls cause my but hurts from the last butt&legday, but I couldn’t help it and did it anyway. Now I really regret it. Cause every time I moved in the bed while sleeping, I woke up in a huge pain. But as I say – you have to work hard for what you want. And I want to have a nice butt :D.
 
The other thing I want to talk about is my relationship to meat. Something has happened and I feel disgusted eating it. I dont want it, I can’t smell it, even cook it. Nothing. When my mum prepered it, it was okay. But I want more veggies and fruits. And thats just really hard when you’re trying to be in ketosis to loose some weight. 
 
Have to somehow find the healthy balance. I want to be happy. It’s not okay to regret eating one extra tomato right? It’s not mentally right, when you love fruit&veggies this much and you restrict it.
 
Todays breakfast was a huge plate full of tomatoes, cucumber, avocado and followed by paleo granola (recipe coming soon) with banana and coconut milk. It was amazing, even though it was my first eggfree brakfast in my paleo time.
 
So if you are wondering what I will do with my life now – If I’ll feel like having a meat, I“ll have it, if I don’t, then don’t. Simple as that. Remember – happines on the first place! :))
 
That’s it, sorry again for such a long post, leave me a comment, what you think.
 
Kiss,
D.
 

 

 

 

 

 

 

 

 
Svetr / Sweater – Mango
Kalhoty / Trousers – Only
Boty / Shoes– Tommy Hilfiger
Náramek / Bracelet – LiveLokai, Paul Hewitt
Hodinky / Watch – DKNY
Rtěnka / Lipstick– M.A.C Kinky
 
Pokud hezky okomentujete (musíte být registrovaní!!!) mojí kolekci na dejmidárek, budete mít možnost vyhrát nejlepší Zootí triko