Jsou dny, kdy zkombinujete takový kousky ve skříni, že můžete vyjít hned z baráku anebo jsou pak takový dny (ehm za mě většina), kdy si řeknete, ‚‚panebože jak jsem tohle mohla vzít na sebe?“. Následuje půl hodina zkoušení všeho oblečení, co máte ve skříni, hodíte na sebe i nenositelné a aniž byste mrkli, máte po pokoji několik hromádek systematicky naházeného oblečení. Po půl hodině chaosu a skoro breku, že nic nemáte na sebe, nestíháte přijít do práce/školy včas a nakonec stejně sáhnete po obyčejném triku, zabalíte se do nejvíc cozy svetru a natáhnete své oblíbené skinny jeans.

Přiznávám, že toto není ani jeden případ, vznikl kombinací těchto dvou a stal se mi z toho „ten“ outfit, kdy vím, že když nebudu stíhat a budu v podobné situaci, mohu se na toto oversized&oversized combo spolehnout.

Navíc – existuje víc pohodlný outfit než roztrhané boyfriendy, oversized dlouhá košile a volný kabát? Myslim, že ne. Jako bonus si můžete dát k obědu knedlo-vepřo-zelo s deseti, tři zákusky a nikdo nepozná, že máte food belly.  #winwin ! 

Boyfriend jeans, Shirt – Zara / Sweater – Mango / Coat – TKMaxx / Bag – Chloe / Shoes – Adidas / Watch – Komono

Sunnies – Aldo / Bracelet – Tous