Jestli je na světě opravdu jedna věc, co mě na lidech mrzí, tak to je to, jak dokážou být strašně zlí. Dneska jsem zrovna dostala od jednoho uživatele nstagramu komentář “Nezbuclatěly ti trochu tváře?“. Dotkl se mě samozřejmě. Jako by se dotkl každého. Vždy si řeknu, že mi to za to nestojí, ale pak to na mě padne a rozbrečím se. Stejně tak to bylo i dneska. I přes to, že tento člověk mě (a ostatní lidi) hejtí už nějakou tu dobu..
Okay, i kdybych zkulatěla – co když se mi v životě děje něco, díky čemu jsem přibrala? Co když jsem nemocná? Jsem v hodně stresový situaci? Stalo se v mym životě něco strašnýho? Je mnoho důvodů, co a proč tak je. A je naprosto normální, že v takových případech člověk ztloustne anebo i zhubne. Vám se to snad nikdy nestalo? Mně třeba váha kolísa o 2-3 kila dolů a nahoru a furt dokola…  A zbláznim se? No tak se pár týdnu teď nebudu fotit v podprdě, trošku omezims vé milované oříšky a začnu makat. Easy a za dva týdny je váha zpět.
Díky bohu jsem zdravá a mému okolí se také nic nestalo. Bohužel jsou holky, co dostávají daleko ošklivější komentáře. A je jedno, zda má 100kg anebo 40kg i s postelí. Když má nadváhu, je moc tlustá. Když má těch 40kg, je zas moc hubená. Když posiluje, je zas moc namakaná (jednou jsem dostala komentář, že mám na holku moc velký lýtka :D). Když neposiluje, nemůže mít sílu. Když se nemaluje, je moc ošklivá. Když se namaluje, je zas přemalovaná. Dostane kabelku, je zlatokopka a automaticky si ničeho neváží. To doopravdy myslíte všechny tyhle věci vážně? Doopravdy vás takové věci napadnou?
Ach jo, zamyslete se nejdřív nad sebou, než něco řeknete. Tím, že pomlouváte ostatní neukazujete, jací jsou oni, ale jací jste ve skutečnosti vy.
Mějte se krásně a nebuďte takoví, není to hezký, ubližujete tím šíleně moc lidem.
Vaše Domi,
ani nemám chuť na smajlíka, jak jsem z toho smutná.

 

 

 

 

 

 

 

Maxi Sweater – Lindex
Beige sweater – Mango
Leggings – Top Shop
Shoes – Adidas
Bag – Prada
Bracelets – Symbol4you
Sunnies – Vogue
Watch – Daniel Wellington – 15% sleva s kodem dblog, platná už jen do 15.11.