Víte, co jsem dostala za úkol tentokrát? Nastylovat tuto boží košili od FCUK a pak soutěžit v ZOOTím contestu s Alex a Alex. Protože vše nechávám na poslední chvíli, tak jsem byla ve stresu asi tak, jako když ráno zaspíte na děsně důležitou schůzku. To se to pak vždycky sejde tak, že máte mastnou hlavu, děsnej hlad, všechny kousky oblečení “pro případ nouze“ v pračce a ještě jste si zvládli vylít na nové triko u snídaně kafe. Známe to ne? Been there (skoro vlastně každej den) a před pár dny při tomto focení tomu bylo tak nějak stejně. 

Elite Bloggers Content Marketing

Jak se v takových situacích chováte vy? Já většinou jen začnu ještě víc zmatkovat, zjistím, že došla poslední lahvička suchýho šampónu, z “toho“ šoku si poliju i to druhé (poslední) čisté triko a protože jsem v dost situacích nervák, tak jsem se už stihla jednou i rozbrečet. V pokoji jsem skončila na posteli, rozteklej make up obtiskla do polštáře, rozházený oblečení bylo všude kolem mě a místo toho, abych si dávala do kupy svůj život a alespoň objednala uber, tak jsem tam jen seděla a brečela. Měla jsem před státnicema, to jako odůvodnění stačí, nebo ne? 😀

Zpátky tady k tomu outfitu, kamarádka, která mi to měla nafotit, mi ráno onemocněla, tak aby toho nebylo málo, musely jsme zaimprovizovat, naložila jsem se i s věcma do auta (bydlí na druhym konci prahy), přivezla jí pomeranče a nafotily to u ní doma (a po měsíci na Bali jsme alespoň i pokecaly).

Už se vám tohle stalo taky?

Budu moc ráda, když mě opět podpoříte v tomto Zootím contestu. Jako tři blogerky jsme dostaly za úkol nastylovat jeden kousek oblečení. Jak jsme se s tim popasovali můžete vidět zde a rovnou i hlasovat. Alex s Alex se to vážně skvěle povedlo, ale kdybyste mi chtěli udělat radost, budu moc ráda. Jeden z vás, kdo se zúčastní hlasování, může vyhrát tuto halenku.

Přeji hodně štěstí,

Domi

PS: Letos se fakt chci naučit s časem a vše neodkládat. Tak schválně 😀


halenka zde / sukně zde / boty zde

2 komentáře

  1. Sandra Slusna Reply

    Strasne moc ti to slusi Domi, ta sukne a ty boty jsou neskutecny!!! <3

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..