Když jsem se včera ráno probudila, měla jsem v tom jasno. zas to s Bárou zesvětlíme, trošku zastříhneme. Prostě to, co jsem už na hlavě měla :D. Moc se mi to líbilo a byla jsem spokojená. Konečně něco, kde nebyly (?) vidět odrosty a vlasy působily díky své délce upraveně. Jenže pak se to stalo.. Asi díky tomu, že jsem nedávno na facebooku sdílela starý outfit v dlouhých a zrz vlasech, si mamka vzpomněla, že jsem někdy takový vlasy měla a říká “jdi do zrz, bylo to daleko lepší“.
Začlo mi to vrtat hlavou – a proč vlastně ne? :)))
Přišla jsem k Báře do Wella Studia se slovy “dneska jdem zpátky do zrz“. Bára: “to ani nebylo přemlouvání, super, sama jsem tě do toho chtěla nutit“. No a bylo. Opět jsem odcházela maximálně spokojená, jak s délkou, tak hlavně barvou. Bára prostě umí! 🙂 DĚKUJU.
Uznávám, je to daleko lepší – takže welcome back ginger))))
A tak mi dneska došlo – rok 2015 byl pro mě velice zásadní, plný změn, ale jen těch skvělých. A úplně cítím, že tento rok bude daleko lepší. Říkám, že je dležité dávat na “vibes“. Třeba dávat na první dojmy z lidí, které poznáte – ehm já vždy v nich ale nacházím to dobré a pak se mi to v ošklivém vrátí… Někdy prostě ale cítíte, že je ten správný čas a že přijde “něco“ a to přesně teď cítím. Doufám, že se mi vše splní a že u všech mých úspěchů i neúspěchů budete.
Vaše ohlasy na vlasy byly vážně nečekaný – tolik krásných komentářů pod touto fotkou? Děkuju mockrát, vážím si toho 🙂 . Vždy koukám, kdo mi komentuje fotky, každého z vás si vždy rozkliknu, čas od času něco lajknu, abych věděla, jaké mám čtenáře <3.
A já vám za to moc DĚKUJU.
Moc moc mooooooc :))
:D:D:D:D:D

 

 

 

 

 

 

 

 

Faux fur jacket – Karl Lagerfeld
Sweater – Zara (similar)
Leggings – Lindex (similar)
Turleneck t-shirt – H&M (similar)
Boots – Mango (similar)
Bag – Miu Miu
Watch – DKNY (almost the same)
Ring – Bvlgari
Earrings Chopard

 

Comments

  1. Naprosto miluju zrzavou a tobě to fakt sluší, ale musím se řiznat, že moc nemusím tyhle hodně do červena. čekala jsem, že na tobě uvidíme třeba delší mikádo a takovou tu pěknou zrzavou jako má emma stone nebo jessica chainstain.

  2. Ahoj Domí, chtěla jsem se přibližně informovat o ceně Tvých vlasů. Moc se mi to líbí, a uvažuji o podobné změně. Pohybuje se ta částka už přes 2 tisíce pokud to můžeš prozradit? nebo to je pod?
    Děkuji moc, jsi inspirací .)

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..