Ahoj a krásnou neděli :)!

Dnes tu pro vás mám rychločlánek s pár novými kousky v šatníku. Už se pomalu začínám připravovat na Bali, kam v říjnu s Dittou jedeme, plavky vás tedy v článku vůbec nepřekvapí. Tyto dvoudílné mám z Calzedonie, koukala jsem po nich asi měsíc na bilboardech po Praze, kde je na fotce měla Adriana Lima (na ní vypadají dokonale). V kabince jsem dala šanci i jiným, většinou měly vycpanou podprsenku, která mi neseděla. To mi ale vůbec nevadilo a skončila v tašce s těmito :).

P6142657

P6092115

Druhými jsou tyto modré na šněrování. Jednodílné jsem začala vyhlížet od asi tak března a až na konci května jsem objevila “ty“ pravý. Trošku mě štve, že jsou z H&Mka, protože je bude mít půlka ČR, ale co… jsou božský!

P6142668

P6142667

Pro tuto sezónu se držte hesla “Cork is the new black“. Stejně jako jsem to měla s culottes, ani korek se mi prvně nelíbil. Pak jsem ale narazila na tyhle TOMS  a hned do nich musela jít! Nejenže to jsou Tomsky, které naprosto zbožňuju, ale jsou korkový. Můj taťka nemohl pochopit, jak je vyrobili, jsou tak jemný, lehký a strašně pohodlný.

P6142663

P6142666

A nakonec tento klobouk z Reserved. Do Reserved se s Danem chodíme dost často kouknout, zda tam něco nemají. Za celý rok jsme si tam ani jeden NIC nevybrali. Jeden den jsme šli kolem a se slovy “stejně si tu nic nekoupíme“ jsme to šli omrknout. Odešla jsem s podzimním kloboukem za 175 korun. To jsem ho tam nemohla nechat :))

P6142673

P6142677

6 komentářů

 1. Andrejka Mokrejšová Reply

  Ten klobouk je naprosto dokonalej! A šla bych i do těch plavek, ale už jich mám tolik, že je stejně neunosím, takže na ně mám velkou stopku 😀
  Andrea Mokrejšová

 2. Lifestyle Birdie Reply

  Ty plavky jsou doko!! Musím říct, že loni poprvé jsem v HM plavky vyzkoušela a posléze i koupila a jsem nadšená!! Takže tyhle možná taky zakoupím (promiiiň 😀 ). Jinak tvůj blog sleduji (jako real osoba a ne blogerka) snad od samého začátku, myrasperrylife atd a je super! 🙂 Kdyby si chtěla kouknout, mám uplně nově vznikající blog, tak bych byla moc ráda, kdybys koukla a třeba mi i nechala komentík, jak se ti tam líbí. Moc by mě to potěšilo! 🙂
  http://www.lifestylebirdie.com

 3. Doslova nádherné nákupy – a ještě lépe odfocené 😛 Ty plavky z H&M vypadají božsky, ale přesně jak říkáš, budou je mít asi všichni 😀 Ale taky se po nich půjdu podívat, hehe :D:)

  href=“http://www.everythin-kate.cz/“>EVERYTHIN KATE

 4. Karolína Berešová Reply

  plavky jsou jedny hezčí než druhé – originální a krásné kousky! 🙂

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..