Když jsem sem jela, plánovala jsem si, jak vám denně budu sdílet fotky z každého dne. Tak se nestalo ani jednou, ale snad mi to odprominete, jen jsem si to tu chtěla šíííleně moc užít a tak se přesně stalo! Krom pár propršených hodin to tu bylo přesně takové, jaké jsem si to představila. Dala jsem na vaše tipy a vydala se včera do Brightonu, chtěli jsme i Seven Sisters, ale to jsme nějak nezvládli. Navíc tam foukal takový vítr, že by nás to z tý skály odfouklo……….. 😀
Co se nám ale včera s přítelem stalo, bylo potkat tři skupinky mých čtenářek. V Anglii. Na jednodenním výletu. V Brightonu. Super náhoda :D. Byly úžasný&milý. Holky mi toho řekly tolik krásnýho, objaly jsme se a byly všechny z toho v šoku, já asi nejvíc. Děkuju moc, úplně mě to nabilo skvělou náladou a moc si toho vážím!
Taky bych vám touto cestou chtěla moc poděkovat za všechny vaše hlasy, které mě dostaly v blogerce do finálového kola. Pokud byste mě chtěli podpořit i nadále a poslat mě pro první místo, budu ráda za vaše hlasy zde. Mimochodem – dostala se tam i moje mamí, a proto, pokud chcete podpořit v blogování i jí, můžete jí podpořit svým hlasem zde.
ŠÍÍÍÍÍÍÍLENĚ moc Vám děkujeme a snad vás stále budeme bavit :))!
Coat – Zara
Jeans – BKblog.com
Top – od tety
(dirty) Shoes – Adidas
Earrings – Forever21
Sunnies – Vogue
Bag – Zara
Watch – DKNY