Já jsem tak dlouho nesdílela outfitový článek, že už ani nevim, jak se fotí a co se k tomu píše. Přemýšlela jsem, jakým směrem teď vést blog. Chtěla bych dát blogu zase nějaký řád, tak nad tim už dlouho přemýšlím a stále mě nic nenapadá. Zastávám toho názoru, že všechno přijde v ten správný čas, ale já tady nějak nedokážu už jenom čekat. Proto pokud máte nějaký (jakýkoliv) nápady, klidně i fakt šílený, tak šup sem s tim (klidně budu skákat z letadel kvůli tomu). Třeba mě k tomu něco svýho napadne a bude z toho celorepublikový trhák (ehm :D).


Rolák, kalhoty – H&M, Kšiltovka – Zara (podobná), Boty – Vagabond ze Zoot.cz a kabelka Ocean&Sun (zde)


Než na to přijdu, tak tu máte jeden, docela podzimní outfit (už teď je můj oblíbený). Fotili jsme ho, když byly ty “nižší“ teploty, na chvilku jsem byla fakt ráda, že už se zas vyspím, ale když si jenom představím, co nás následující půl rok zase čeká, tak jsem ráda, jak krásně ještě je.

Děsí mě to, jak budu nabalená, v několika vrstvách, čekat na tramvaj (nebo na cokoliv jinýho). Ale už máme s Tondou něco málo naplánováno, aby se nám zima “snášela“ líp. Už jenom to, že zimu&vánoce nebudu mít spojené se zkouškama, je naprosto bombastický (po asi osmi letech, yaay). To plánování výletů&dovolený doporučuju dělat pravidelně, né jenom na ty období, co nemáte rádi. Těšení je součástí dovolené-tripu a je dokázáno, že vás to dělá stejně šťastný (to jsem kdysi kdysi dávno někde četla). Za sebe můžu říct, že to dost funguje, poslední půk rok totiž uběhl jak nic. Máte už nějaké plány? Hory? Teplo?

Nasdílejte mi vaše plány do komentářů a hlavně nezapomeňte na ty nápady, co s blogem, budu za ně moc ráda ;).

Mějte se krásně,

Domča

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..