Než jsme odjeli s přítelem do Londýna, byli jsme se projít v Průhonickém parku (tip na super procházku!) a nafotili tento outfit. Bylo překrásně a listí ještě na stromech. Tento podzim se náramně vyvedl, co říkáte?
Mimochodem – akorát jsme přijeli z Drážďan, kam jsme poprvé jeli o svátku a už to NIKDY neuděláme. Místo obvyklé hodiny a půl jsme tam jeli čtyři!!!!!!. Na hranicích kontrolovali uprchlíky a celé centrum bylo ucpané Pražáky, co si udělali výlet. Stejně jako my. Takže to vážně chvilku trvalo.. Pak jsme všichni byli tak otrávení, že jsme si den ani nákupy neužili a nekoupili ANI JEDEN Vánoční dárek :D.

Což je škoda, protože jsme měli fungl nové auto s obřím kufrem od RENTT.cz. Kdybyste si tedy chtěl někdo udělat výlet a nechtělo se vám autobusem, můžete jejich služby využít s 15% slevou při zmínění kódu DBLOG.

Takže kdo jede se mnou příště? 😀

 
Before I left for London, my boyfriend and I went to Průhonický park (tip for a lovely walk) and shoot this outfit. Amazing fall this year right?
 
By the way I just came back from one-day-trip to Dresden, where I am never going back again on a holliday. It never took this long to get there. Four hours instead of one and a half. Pfuuuu – I didnt even want to do the Christmas shopping after all. Actually…. we didnt buy anything :D.
 
Really need to go there again – whos with me? 😀

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jacket – Zoot.cz
Scarf, Sweater – Orsay
Leggings – Zara
Bag –  Kennel&Schmunder
T-Shirt – Primark
Shoes – Adidas