Fashion week nesnášíte, milujete anebo nevíte. Můj názor se na něj od minule nezměnil. Neměla jsem možnost akreditace na celý víkend, ale mohla jsem se zúčastnit alespoň jedné večerní přehlídky, zbytek jsem bohužel díky času nestíhala.

P9040020-2

P9040017-2

Když se zamýšlím, ani nevím, do jaké skupiny patřím já. Asi bych fashion weeky zbožňovala, ale jsem z nich tak akorát vypsychovaná. Hlavně z toho, co si vemu na sebe.. #klasika Trávíte hodiny přípravami, abyste se šli na pět minut kouknout na přehlídku a šli domů. Co se přehlídek týče, moc vám toho neřeknu. Viděla jsem jen jednu, musím si příští rok zařídit někde press pas, abych o nic nepřišla.

… to abych začala outfity chystat už teď asi?

IMG_2019-2

IMG_2022-2

IMG_2028-2

IMG_2052-2

Jako svoje +1 jsem vzala tetu G., se kterou jsme už nějakou chvilku pokukovaly po těchto zootích sukních.. Tak jsme do nich šly. Každá jsme outfity pojaly jinak a to mě na tom bavilo. Otázkou zůstává, zda jsme byly cool anebo jsme si uřízly trapas. :D?


Skirt – Here / Vest – Here / Porches – Karl Lagerfeld Here and Here / Shoes – Aldo (here)


IMG_2006-2

Na princezny jsme po přehlídce šly od Kotvy až nahoru na Václavák bosky. Obě jsme měly na nohou nechodící boty, no jo no. Chtěla jsem bolavým nohoum předejít botama bez podpatku, nepomohla jsem si ani trochu… Bylo to snad ještě horší. Ale jak jsme si cestu bez bot užily. Kolikrát se vám stane, že se cournete bez bot po centru Prahy? 🙂

S tetou G. neni nikdy nic tak, jak má být.. Možná proto máme spolu tolik vzpomínek.

IMG_3494

IMG_2072-2

 

Děkuji za pozvání na fashion week, budu se těšit na příští ročník :).

3 komentáře

  1. Sandra Slusna Reply

    Ja fashion weeky zboznuju, sice jsem byla teprve na jednom, ale bajecne jsem si ho uzila a byl to pro me neskutecny zazitek. Jasne, ze kdyz mas jinak strasne moc prace a vic toho naplanovanyho, tak je to jen stres, ale urcite by ses na to divala jinak, kdyby jsi mela vic casu! Outfity jsou skvely, vazne, do tech sukni jsem se naprosto zamilovala!!! Skvela historka!
    S laskou
    Sandra ze http://www.shineoffashion.com
    https://www.instagram.com/sandraslusna/

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..