Tak přesně takovou flitrovanou sukni jsem sháněla už půl roku. Neseděla mi ani jedna. Sehnala jsem jí i s brýlemi v pondělí po akupunktuře (když mi ještě bylo dobře) ve slevách v Mangu a jsem z ní úplně nadšená.  A z čeho jsem byla ještě více (minulý týden) nadšená byla tato kabelka, která stála neuvěřitelných 224 korun. Ano, 224,-. Koupila jsem si jí jedno odpoledne a když jsem se do Manga znova vracela večer, už neměli ani jednu. No a ještě že jsem jí koupila, furt jí teď někde tahám.
V těch horkách nejde nic jinýho než obyčejné bavlněné triko nosit. Souhlas?

//
Wanted this type of glitter skirt for ages now, unfortunatelly all of them didn’t fit me. Bought it with my sunnies at Mango and I just love it, But what I was more happy about was this simple black bag (which I also wanted for ages :D), because it cost me 8 euros. At first I didn’t want to buy it but then I came back and just took it – I mean – where on earth would you buy bag like this for 8 euros? 😀 I dont regred buying it.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bag, Skirt, Sunnies – Mango // Top – Primark // Shoes – Toms // Watch Marc Jacobs – Klenoty Aurum// Bracelet – Paul Hewitt // Rings – Dior, Pandora
 
Krásný den a děkuji za komentáře,
D.
Kiss and thank you for your comments,
D.

9 komentářů

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..