Ahoj! Jeden a půl (ze dvou a půl) festivalů mám za sebou a ikdyž jsem měla možnost každej den spát v Praze, tak jsem úplně vyřízená a obdivuju lidi, co zvládli na Aerodromu do toho ještě celý tři dny kalit, já bych byla úplně vyplá. Festivalovou módu zbožňuju, na Aerodromu mi to trochu pokazilo počasí, ale i tak vám tu dnes přináším trochu inspirace na nadcházející fesťáky!

Tentokrát mi pomohl s oblečením Zoot, počasí se nám pěkně vystřídalo,musela jsem dost improvizovat. První den jsem ještě musela do sklepa pro holiny, protože bylo všude bahno a ještěže! V noci než jsme stihli doběhnout do auta, tak jsme byli durch. Jako až tak, že jsem ráno ještě sušila vlasy fénem.. hah.

Nejlepším doplňkem posledních pěti dnů mi byl tenhle batoh. Byl se mnou na Aerodromu i na jeden den ve Varech. Mají i jiné barvy a najdete ho zde. Bílé basic triko super střihu (vím, není vidět, ale má krásné rukávky) – zde. Koženková sukně zde, klobouk ze Zary (podobný zde) a černý svetr zde.


Déšt vyměnilo druhý den horko a sluníčko, vzala jsem na sebe tyto krajkované bílé šaty, hodila na nohy tyhle rockový boty ze Zary (podobné zde) a čelenku z HM (minulý rok) – miluju tenhle styl a cítila jsem se v tom jak já.

Mimochodem ty šaty vydržely bíle celej den. Dokud mi je Ondra s Dittou nepolili před posledním koncertem Jagerem (oh oh)..


Last but not least, outfit z Varů. Původně měl být Aerodromovskej, ale byla na něj zima a já byla líná vymýšlet cokoliv jineho, tak vám ho dávám sem taky, fesťák jako fesťák..

Šaty – zde / Podobné boty – zde / Klobouk – Zara (podobný) / Batoh – zde

Dejte mi do komentářů vědět, jakej outfit se vám líbil nejvíce,

budu se moc těšit,

Domi

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..