Máme tu pondělí, pro někoho nový začátek, někdo pondělí nesnáší, já je mám ráda. Ne ale ráda v ohledu, kdy lidi chtějí začít dietu .. v pondělí. Přestat kouřit…. až v pondělí.. Začít cvičit….. v pondělí. Sice je to začátek nového týdnu, ale ne začátek nové životní etapy. Většinou je to jen “další“ nový pondělíní začátek.. Když něco chceme doopravdy. Je jedno, jestli je pondělí nebo středa. Prostě začněte!

Asi je ale rozdíl, jestli chceme něco hodně moc (já mám ke cvičení a jídlu úplně jiný vztah) anebo když se do toho musíme nutit. Cvičím, protože mě to baví, naplňuje a mám vždy při něm dobrou náladu. Jsem paleo na 100%, protože mě baví. Vegani – taky se jich neptáte, jestli si jen tak jako cheat meal dají steak. Přesně takhle to u mě také funguje. Nemám chutě na dorty, těstoviny, bonbony ani na knedlíky. Stále se divíte, jak to dokážu. Dělám si zeleninové těstoviny, dávám si paleo buchty, raw dorty a místo bonbonů si dávám ovoce. Easy peasy, žádný trápení.
No ani nevim, proč vám to píšu 😀 Původně jsem vás totiž chtěla poprosit o radu.. Ve středu jdu ke kadeřníkovi a chci změnu. (Né, nerozešla jsem se s přítelem, ani nebude pondělí, ani se v mym životě zásadně nic nezměnilo, jen to chci teď hned.) Odstín vlasů, který mám teď, se mi líbí k opálení daleko více než ta červenozrz. Proto jsem přemýšlela, že bych buď zvolila nějaké ombre do zlatavomedové anebo to zlatomedovou promelírovat a udělat “sun kissed hair“. U střihu už vůbec nevím. Na jednu stranu mi chybí mé delší vlasy, ale na tu druhou chci už přes dva roky mikádo.
Co to zkrátit na mikádo pod ramena? 🙂
Mějte se krásně, zapomeňte, že je pondělí, je to jen další super den!
Děkuju za rady s komentářema.
Kiss,
D.
PS: Poslední den, kdy můžete využít 10% slevu na Zoot – více info zde.
///
Monday, here it comes again. Its a new start for someone, but most of you hate mondays, well I love them. But on the other hand – I hate mondays, because many people take it as a new start for something. To quit smoking… on monday. To start exercising….. on monday. To start the diet… on monday. Most of the time its just another monday, you started and failed / again. When you really want something, start now. Don’t wait for another monday. 
 
There is a huuuuge difference when you really want something and when you force yourselve to it. I have completely different relationship to exercise and food. I workout because I love it, it makes me happy. I eat 100% paleo, because I found myself in it. Vegans – you dont ask them if they have steak once in a time as a cheat meal. Thats exactly, how I work too. I don’t feel like eating pasta, cakes on dumplings. Instead, I eat zoodles, raw/paleo cakes and fruit. Many of you keep asking me how is it – after more then year and a half of Paleo youll find more delightful meals than those ones.
 
Well haha I didn’t want to write this in this post, but what I wanted to ask you to help me.. 😀 I’m going to a hairdresser and I want to make something different with my hair (No, I didnt break up with my boyfriend and nothing much changes in my life, I just want it now). I was wondering about making it shorter (to cut about 5-10cm) and to dye it with this golden-honey-brown-ginger-blond color 😀 
 
What do you think? Thank you for all of your comments,
Kisses,
D.

 

 

 

 

 

 

 

 

Triko / TopPrimark
Svetr / SweaterHollister
Kraťasy / ShortsZara
Boty / ShoesAdidas
Brýle / SunniesMango
Hodinky / WatchDaniel Wellington
Psaníčko / ClutchMohito
Rtěnka / LipstickM.A.C – Kinky