Denim on denim. You like it or you don’t. Stoprocentně se ale shodneme na tom, že každý potřebuje alespoň jedny skvěle padnoucí jeany ve skříni. Možná by se dalo říct, že by každá měla ve skříni mít i dobrou, kvalitní, sedící džísku. Oba dva kousky jsou timeless a hodí se skvěle ke skoro každé příležitosti. Jak na pracovní schůzku, rande anebo na 25 hodinovou cestu letadlem, tak jak jsem to v tomhle případě udělala já.

Elite Bloggers Content Marketing

Už na několika cestách se mi osvědčila džíska. Do letadla na dlouhé cesty se vždy radši nabaluju, v letadlech dokáže být fakt kosa a na dovolené se hodí ke skoro všemu.. Natáhla jsem se tedy na cestu do legínů, oversized mikči a roztrhané džísky. Takovou jsem přesně sháněla už přes rok, ale nikde jsem nenarazila na takhle měkkoučkou a hezkou. Tuto mám nově z HMka a jak se mi tu na Bali hodila! Vytáhla jsem jí do Ubudu, na cesty motorkou a někdy se už hodila i na večer.

Kombinace modrého denimu s černými roztrhanými kraťasy a proužky je moje z nejoblíbenějších. Moc oblečení jsem tu sebou neměla, vzala jsem tedy ze skříně první, co jsem viděla a přes to hodila tuto džísku a vualá.. easy outfit na Náplavku (nebo pláž) za dvě minuty hotový. Vyměnte za dlouhé high waisted jeans a použijte džísku jako další vrstvu v zimě pod kabát, vypadá to dobře a zahřeje.


H&M nyní příšlo s novou kampaní a nabádá vás i mě si vytunitdenim tak, jak chcete. Tento trend se drží už druhým rokem a já nášivky, korálky a záplaty miluji na všem. Mám bundu, moms jeans, nově poperličkovanou bílou džísku a s perličkama i jeany, letos asi budu ‘’Go perličky or go home’’ :D! Krásně oživí jinak ‘’obyčejné’’ kousky. A když nevíte co anebo se vám věc omylem roztrhá, roztrhejte jí ještě víc! Stačí vám k tomu struhadlo, nůžky, pinzeta a za chvilku máte nový model jeanů.


Tuto svojí džísku plánuji doma ještě doozdobit malými a velkými perličkami anebo na ní našít nějaké nápisy, ale to mi asi moje zručnost nedovolí :D. Jak byste si jeany nebo jiný denim ozdobili vy? Sdílejte své fotky pod #DenimIsMyCanvas a použijte své kousky jako plátno tak trochu jinak.

Naplánujte si s holčičí den, tvořte, trhejte, našívejte a sdílejte. A když se to nepovede, tak co.. Nikdo takovou bundu/jeany/kraťasy mít nebude a vy na celý den budete moc s úsměvem myslet. Budu se těšit na fotky 🙂


Mějte se krásně,

Dom.

 Na inspiraci z pinterestu nebo hm.com:

 

5 komentářů

  1. Sandra Slusna Reply

    OMG, denim is everything! Miluju vsechno, bundy, dziny, sukne, proste vsechno! <3 Super clanek Domi. 😀

  2. Denim je prostě nutnost! Já miluju všemožné druhy jeans, lacláče, bundy, prostě cokoliv. HM kampaň je podle mě super, protože si každý člověk může z toho svého kousku udělat naprostý originál a nikdo na světě nebude mít to stejné! 🙂 Skvělý článek! ♥

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..