Ahoj, jaký jste měli víkend?

Včerejšek jsem strávila tak krásně pohodově, přesně, jak si neděle představuji. Ráno jsem si přivstala, šla běhat, připravila se, nasnídala se, Dan mě nabral a vyrazili jsme s jeho bráchou Tomem a manželkou Péťou do Poděbrad, kde jsme se potkali s jejich mamkou a taťkou. Společně jsme zašli na oběd, pokračovali na Zámek Karlova Koruna, kde jsme absolvovali velmi interaktivní a vtipnou prohlídku (doporučuji), při které jsem se vážně nasmála. Stejně jako celý den.

Celé to začalo, když jsme projeli uzavřenou částí silnice, která se rekonstruovala. Danovi se nechtělo, ale vyburcovali jsme ho (heh). A to i přes to, že všude byly postavené kužely a zákazy vjezdu. Dan k nim přijel, brácha vystoupil, posunul je, projeli jsme, dal je zpátky a my celí vysmátí jeli dál. Po dlouhý době jsem brečela smíchy (ha). Tak to pokračovalo celý den, vyprávěli jsme si samé vtipné historky, pošťuchovali se a ták. Ukončili jsme den výtečnou večeří v restauraci s výhledem na kolonádu a já všem zúčastněným děkuju za super neděli.

A vám zas krásné pondělí,

Domi


Overall – Alchymi (here) / Shoes – Steve Madden (here) / Watch – Komono (here) / Bag – Tommy Hilfiger (different color here) / Bra – Brandy Malville (similar)


 

 

P7243698

P7243695

P7243688

dlfbnd

 

P7243822

P7243815

P7243751

P7243761

5 komentářů

  1. Katerina Zikmundova Reply

    Domco, byli jste v Oliverovi na vece ? Nebo kdepak ? To je kdyztak jedna z nejlepsich v Podebradech, nebo pak jeste zkus priste Sotto ponte u namesti u Labe. Prave koukam, ze do Podebrad obcas zavitas )))

    • Dominika Poklu Reply

      Ahoj Kačko, byli jsme v restauraci vedle v La mama :). V Oliverovi to je ale taky moc fajn! 🙂

  2. Pingback: RANDOM SHOOTS / SUMMER, FOOD, BRNO, SKYDIVE – dblog by Dominika

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..