V tomto outfitu jsem strávila jeden večer ve Varech a co mě na tom doopravdy štvalo byla bezramínková podprsenka, kterou jsem měla pod tím. Furt mi šaty lezly dolů, tím byla podprda ještě více vidět. Pf. V Praze, pár dnů na to, když jsme šli s Danem na rande, jsem se tedy rozhodla, že si jí pod stejný outfit prostě nevemu. A byl to ten nejlepší nápad. Hned vám řeknu proč.

sighsirubg

Nikde vás nic neškrtí, netlačí, nedře.

Není lepší pocit přijít domů, sundat si klasickou podprsenku a převléknout se do pohodlného. Fuj ty otlačený záda, hrudník a ramena.

Prsa se vám nesmyslně nepotí.

V létě nosit “normální“ podrpsenku je vážně za trest, neříkejte, že ne.

Žádné nelichotivé kousky látky nekoukají z topů.

“Neviditelné“ ramínka u podprsenek se snad už ani nevyrábí, pokud ano a máte je doma, okamžitě je jděte spálit. Buď jděte #braless anebo s přiznanou krajkovanou bralette (bezkosticová podprsenka). Jsou krásné, daleko více sexy a nemusíte řešit, zda vám někde něco kouká. (na zootu jich najdete mraky – co tato?)

Je to příjemné a pohodlné.

Celý den jsem si připadala “free“. A i když jsem si myslela, že mi všichni koukají na prsa, byl to jen můj subjektivní pocit.

Podprsenky jsou drahé.

Což jsou i ty látkové bezkosticové, ale ty můžete alespoň ukazovat, né jako ty vycpané, je zakrývat. Těch klasických bysme musely mít tak 10, aby odpovídaly tvarům a barvám (to jsem taky vyčetla).

P7052156-2

Já vím, já vím, někdo má větší prsa a říká si, že to nejde, ale je to jen o zvyku a jak se k tomu postavíte. Moje mamka nemá prsa velikosti A ani B a z 90% veškerého času podprsenku nenosí. Nesnáší je a já jí chápu. Mám šuplík plný vycpaných podprsenek s kosticemi a všechny jsem přestala nosit už dávno z výše uvedených důvodů. Nepřešla jsem na úplý #braless životní styl, ale doma ty příšery nenosím vůbec, do fitka jen ty sportovní (=pohodlné) a na normální nošení krajkované a věřím, že do budoucna půjdu #braless daleko častěji.

Dočetla jsem se, že díky podprsenkám nám “lenivý“ prsa. Tím, že je stále podepíráme, způsobujeme to, že nám svaly ochabují. Což dává smysl. Když dlouho nebudete posilovat a zatěžovat dané svaly, pomalu se vám budou oslabovat. To samé s prsy.

Dejte prsům dovolenou a zapomeňte někdy na podprsenky,

Vaše Domi.

 


Top – Mango / Vest – F&F (similar) / Trousers – H&M / Sunnies – Komono (here) / Backpack – Asos (here) / Necklace – Bechick.com / Shoes – Top Shop (similar)


  P7052111

P7052105

P7052102

P7052162