Nejpohodlnější podprsenky na světě! Pokud ještě žádnou nemáte, tak šup – povinně alespoň jednu z nich koupit. Nikde neškrtí a netlačí. U mně je ta první tou top nějaký ten pátek a pátá už je na cestě za mnou. Jaká se líbí nejvíce vám?
Hezký večer,
Domi
///
These are the most comfy bras ever! If you don’t have one, go and get it, you won’t regret :)). The first one is my most favourite one and the fifth one is on her way to meet me, yep – I had to buy it – tell me in the comments which one you like the most?
 
Have a lovely evening,
Domi
 
1. Here / 2. Here / 3. Here / 4. Here / 5. Here

Comments

  1. 1 a 5 úplně nejvíc nejkrásnější!!! Do jedné z nich určitě půjdu 😀 Děkuji za inspiraci 😉

  2. 1 a 5 úplně nejvíc nejkrásnější!!! Do jedné z nich určitě půjdu 😀 Děkuji za inspiraci 😉

  3. ahoj,chci se zeptat-ta podprsenka č.1, to je ta, cos dávala naposled na instagram? Vypadá totiž trošku jinak, tak se ptám, děkuju! J.

  4. Ta pátá vypadá nejlíp.. a nekouše to třeba někde .. taky by mě zajímalo jak to vypadá pod tričkem protože si jednu určitě koupím!:)

  5. Ta pátá vypadá nejlíp.. a nekouše to třeba někde .. taky by mě zajímalo jak to vypadá pod tričkem protože si jednu určitě koupím!:)

  6. Ahoj Domčo,
    Chtěla bych se zeptat, jestli maji tyhle podprsenky pevný košíčky? 🙂 Jsou krásný a v létě pod volný tílko vypadaji skvěle, ale já se bez košíčků necítím dobře, tak mě to zajímá 😀
    Moc děkuju! 🙂 xx

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..