Krásné dobré ráno,

jsem zpět! 🙂 A už vážně dlouho jsem si tak nepřála, aby už byl pátek jako dneska, bylo toho tento týden hodně.. Vlastně mi pátek začal už včera večer, kdy jsme byly s holkama na véče, víno chutnalo, pomohlo a dokonce měli veganské hot dogy! Výborný!

Na dnešek krom toho, že je pátek (zítra sobota a v neděli jedeme na hory), jsem se také těšila proto, protože po tak dlouhé době jsem se konečně objednala na neurologii se zády, se kterými mám takový problém, tak doufám, že se to konečně vyřeší a budeme vědět, na čem jsme. Protože poslední dny to zas byla tragédie, né že bych si chtěla stěžovat, ale uvítám jakékoliv tipy a zkušenosti kam k doktorovi, co vám na bolest zad/hlavy/krku pomáhá a podobně. A já vám pak třeba také předám vám moje zkušenosti 🙂

Hezký víkend,

Domi <3

 

Coat – TKMaxx / Sweater – TKMaxx / Trousers – Only / Shoes – Adidas / Bag – Zara

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Untitled

 

What a beautiful morning!

Do you know that feeling, when you just don’t need to do anything because its friYAY? 🙂 Actually it all started yesterday with my girls. We had an amazing dinner with wine, girly talk and vegan hot dogs (for me :D).

Also I was waiting for this day so long because of my back problems – I am finally coming to see a doctor, so I hope we will gonna find out what’s up with me. I don’t want to complain I am just looking for tips and suggestions what to do 🙂 And to give you my tips what helped me after :))

 

Have a wonderful weekend,

Domi

2 komentáře

  1. Ahoj, kde mají v Praze veganské hotdogy? Chci rozšířit svůj rejstřík vegan/vegetarian friendly restaurací v Praze 🙂

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..