Ještě vás chvilku budu napínat s tím článkem o naší #ZaHezkejZadek výzvě… Mám tu nějaké outfity, se kterými se chci podělit. Třeba na tomto vidíte hned několik neobvyklostí. Co několik. Snad všechno je jinak, než normálně nosím :))).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  1. Na fotkách mám culík. – Culíky zbožňuju, ale nefotím se v nich na blog. Ani nevím proč :D. Když jsme s kadeřnicí vlasy stříhaly, jediné, co jsem chtěla bylo, ať je dám do culíku. Sice to tak je, ale půlka (těch nejkratších) vlasů mi z gumičky vypadnou a vypadá to, jak když si neumim smotat vlasy.. Ve fitku velice nepraktické :D.  Co teprv, kdybych měla ofinu – holky s ofinou, jak to řešíte ve fitku? Radši tedy nosím takový ten “půl“ culíček, kdy mám v gumičce jen nejvrchnější vlasy. Mamka tento účes naprosto nesnáší a “zakazuje“ mi tak kamkoliv chodit. :D.
  2. Když nebudu počítat boty, nemám na sobě NIC černého. WOW.
  3. Dokonce mám i béžovou kabelku. Jako jedinou ze své skříně.
  4. Nemám na sobě “ty“ koženkové kalhoty, které jsem nosila celou zimu. Přesně takové šedivé jsem sháněla tak od vános a až teď je sehnala v Top Shopu, od té doby, co je mám, jsem neměla jiné. Můžu říct,že to jsou ty nejpohodlnější skinny kalhoty, které ve skříni mám. Kde nakupujete kalhoty vy? Máte to s novými kousky stejně?
  5. Měla jsem na sobě asi čtyři vrstvy, abych na prochajdě neumrzla, přítel jen tričko a lehkou bundičku :D:D:D:D:D:D.

Byla to strašně příjemná změna, proto jsem včera nafotila další nečerný outfit, heh :))

Pusu,
Domča

Coat – Zoot.cz (here)/ Sweater (similar), Boots (similar) – Mango   / Top – Brandy Melville / Jeans – Top Shop (similar) / Bag – Olympus

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA