Pokud nemám nic moc v plánu, do školy oblečení moc neřeším.. Nemám moc důvod se nějak fintit, když tam stejně jen sedím, dělám, že dávámpozor a pak jedu domů. Časem bych se to samé chtěla naučit s make upem, je to prostě strašnej opruz a zabírač času, teď ale často něco fotím na blog, moc to nejde.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Toto byl jeden z těch dnů, kdy se mi nechtělo stát před skříní a tahat další a další oblečení. Ze zoufalství jsem tedy oblíkla obyčejný svetr, přimalovala rtěnku a vyrazila :)!

Haha, jsem si teď vzpomněla, když jsem na střední za boha nemohla jít nenafintěná, nedejbože nenamalovaná.. I do sámošky jsem se malovala.. Teď si nad tím říkám “no tys byla pipina“ 😀, když vám denně natáčím odlíčené a totálně neupravené snapy (meenkeers).

Děkuju, že jsem z toho už vyrostla a je mi to jedno.. Když se nad tím zamýšlím, já se od střední TOLIK změnila. Rozhodně k lepšímu, nechodím kalit do 4 do rána, alkohol příležitostně, nevyvádím, chovám se normálně, nejím mekáče a nepiju kolu, pravidelně se hýbu…


Pfuuuu, no ještěže se staly všechny věci, co se staly a děkuji lidem, kteří se mnou v danou dobu kamarádili. Posunuli jste mě tam, kde jsem teď.. Nebyli to jen ti hodní přátelé. Z velké části to byli lidé, se kterými se už nevídám a až teď si uvědomuji, že vše špatné je pro něco dobré.


Jsem z lazy outfitu odskočila úplně jinam.. Ale zajímalo by mně, jaký na to máte názor vy.. Prošli jste si také takovým obodbím?


 Sunnies – Aldo / Coat – Zara / Sweater – Hollister / Trousers – Top Shop / Shoes – Adidas / Bag – Miu Miu / Lipstick – MAC Antique Velvet

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA