Světe div se, včera jsem měla šíleně hrozně nechutnou a nepříjemnou náladu. Na všechny jsem se tvářila jak kakabus a tak nějak “nic“ nešlo podle plánů. Už od pátku jsem taková náladová, neustále brečim a jediné, co chci, aby bylo náplní mých dnů je pouštět si film “ PS I LOVE YOU“ a k tomu jíst kupu plaintainových a řepových chipsíků. Musím ale funguvat… A chodit do školy (tam se nejde ale jinak než kakabus tvářit :D). Dneska jsem měla pauzu skoro dvě hodiny a když jsem POCTIVĚ přišla na danou přednášku, tak jsem se dozvěděla, že hodina odpadla? Seriously?!

Nejvíc mé náladě ale přispěl bad hair day a nové boty, které mi rozedřely celé paty. Navíc z “over the knee boots“ jsem po celém dni měla spíš “under the knee boots“. “Sedli si“ a během dne se neustále sunuly do půlky lýtek. Cítila jsem se v celém outfitu díky tomu nesvá, bolavá a chtěla jsem jet prostě domů :D!
Celou mojí náladu mi ale zlepšila nejdříve Domča, se kterou jsme nafotily outfity (tímto jí děkuji za fotky)a pak holky z czechchicks.com a Miou, se kterými jsme společně byly všechny na skvělé večeři. (Foto soon).
Takže ano, nesměju se furt :)) A je to v pohodě, svět se jednou nezblázní. Stačí se jen obklopit dobrými lidmi a náladu máte hned lepší. Anebo jít nakupovat!

Holky děkuji za super večer a vám hezký začátek nového dne,
Mějte se krásně, dneska už bude suprově!
Děkuji předem za všechny vaše komentáře – nyní mi na ně nejde odepisovat, nevím, co se děje. Tak se omlouvám.
xxx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bunda – zoot.cz
Šaty – Zara
Kozačky – Aldo
Kabelka – Kennel&Schmunder
Brýle – Vogue