Naposledy jsem psala o tom, jak se starám o svou pleť zde. Přípravky jsem všechny vypotřebovala a tak je tu další várka nových produktů, o které bych se s vámi chtěla moc podělit.

 

 

 

The last time I wrote about my skin care is here. I hapilly finished all of those products , so here is another tip, what to use.

Jako první příjde na řadu čištění. Právě jsem se zamilovala do Spin Brushe. Dva máte na každodenní čištění a peeling obličeje, jeden na zbytek těla a poslední na odstranění suché kůže na nohou. Spinbrush používám s čistícím gelem Ryor, se kterým jsem velice spokojená a nádherně voní.
 
Jako druhý krok přijde hydratace, která je pro naší pleť velmi důležitá. Ikdyž zastávám názor, že nejdůležitější je hydratovat zevnitř (PÍT HODNĚ VODY!!!). Pokud tak nebudete dělat, tak se můžete o svou pleť starat jak chcete a stejně bude vypadat strašně. Momentálně používám řadu Sensitive Vegetal od Yves Rocher a kam se hrabou ostatní krémy. Tento krém je na začervenalou kůži a když jsem ho společně s očním krémem začala používat, byla jsem sem tam flekatá. Po třech dnech používání – bye bye pupínky a začervenání.
 
So the first step is the cleaning. Right now I am using this Spinbrush with changeable brushes. You have cleansing, exfoliating and body brush and one pumice stone for your feet. I’m using it with my Ryor cleansing gel, which I really love.
 
As a second step we need to moisturaze the skin. Its extremely important for our skin. Like I said, if you wont hydrate your skin from the inside (=DRINK MORE WATER!!!), it will never look as good. So what I am using “from the outside“- Eye cream  and this Antiredness day cream for sensitive skin from Yves Rocher. Before I started using these products I had some blemishes on my skin, but after a while using it, everything was gone and my skin was nice and smooth. 
A mám tu pro Vás zase dáreček. Pokud byste si chtěli zakoupit Vanity Planet – Spin Brush, tak jsem vám vyjednala slevu. A rovnou 70%. Takže místo 100$ zaplatíte pouze 30$. Stačí zadat kód “dominika“ v objednávce zde :))
 
And heres a little gift for you. If you would want to buy one Vanity Planet – Spin Brush, heres a “little“ sale I managed for you – you won’t pay 100$ but only 30$ instead. Just type in the code “dominika“ at the check out of the purchase here.