Někdo má doma hromadu bot, další desítky kabelek, rtěnek.. You name it, každá máme něco. Jako malá jsem sbírala lístky z kina, pak nálepky do nálepkovýho albíčka (čím víc 3D a třpyticé byly, tím to bylo lepší..). Když jsem trošku vyrostla, vyměnila jsem to za snad každou barvu, velikost a tvar korálků a bavlnek. Milovala jsme plést a navlíkat. Náramky museli nosit všichni kolem mě a na klíčích nosili krokodýly z korálků (pamatujete?). Pak přišla puberta, s tím každý odstín červeného, růžového a i křiklavě žlutého laku na nehty (tahle sbírka mi zůstala do teď :D, typla bych si, že víc jak půlka je vyschlá).

Tento článek je ve spolupráci s EOS – Elite Bloggers Content Marketing

Teď… krom toho, že neumim být minimalista (já vim, v týhle době jsem docela ostuda), skřín mi praská a netuším, jak se s tím vším odstěhuju k Tondovi (zbavíte mě toho, že jo? Mám tam super kousky!) si dost ujíždím na neorganizovanym chaosu ve svých fotkách (desítky tisíců fotek – bohužel nepřeháním) a … EOS balzámů (vlastně všech různých patlátek na pusu, ale eosů mám rozhodně nejvíc).  Určitě to nebylo tak, že bych jeden den naběhla do DMka a vykoupila je, ale během dvou tří let se mi tak nějak samy doma nahromadily.

Teď mám v každý kabelce alespoň jeden. V autě alespoň dva (co kdybych náhodou ten z kabelky někde ztratila). V nočním ale i kosmetickým stolku. U Tondy ve stolečku už je taky a sám Tonda ho má taky.. A má je stejně rád jako já.

Dovolte mi tedy tímto představit vám nový přírůstek do EOS rodiny. Jde o EOS Crystal a má všechny tyhle vlastnosti:

  • broskvový ibišek anebo vanilka
  • je na rtech ještě lehčí než ty klasické
  • obsahuje 5 přírodních olejů včetně kokosového, avokádového a bambuckého másla
  • složením je veganský – bez včelího vosku
  • je recyklovatelný
  • a seženete ho už teď v drogeriích DM.

A jaká je vaše “úchylka“? Podělte se s nimi do komentářů, třeba najdeme další společné téma a jen se hezky ujistíme, že v tom nesme sami ;).

Budu se těšit a krásný víkend!

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..