Tamtadam, vlasový článek je tu.  Spojila jsem ho s outfitovým, doufám, že líbí :). Ani vlastně nevim, co bych Vám sem měla k vlasům všechno psát.. Nechci říct, že se o své vlasy nestarám… Jen mi bylo dopřáno a mám je zdravé&vyživené. 

 
Šampóny střídám s každou vyplácanou lahví a hlavu si myju jednou za 3-4 dny. I když hooodně cvičim, tak si jí nemyju a ani po každém (hodně) propoceném cvičení mýt nebudu. Na to nemám nervy – nesnášim si fénovat hlavu. Přijde mi, že to je ta nejnudnější aktivita na světě. Asi tak, jako trhání obočí.
 
Když už teda – tak hlavu si umyji šampónem, poté nechám chvilku působit kondicionér. Nejdříve vše opláchnu teplou vodou, ale na konci vlasy nechám prolít studenou až ledovou vodou (když jsem odvážná, ve sprše stojím celá). A to proto, aby se mi vlasy leskly. Navíc je to dobré i na celulitidu, celkové zlepšení cirkulace krve a je to fáákt (jako vážně) příjemné.
 
Čas od času si udělám olejový zábal z ricínového oleje. Aplikuji na mokré vlasy – jde to lépe, olej je velmi hustý a vypotřebovaly byste ho vážně hodně rychle (doporučuji ho popřípadně naředit olivovým/kokosovým/avokádovým… olejem). Zabalím do potravinové fólie a ručníku. Lépe se zaktivuje, když je v teple. Nechám půl hodiny působit a umyju – dporučuji alespoň dvě šampónování.
 
Když už jsem u ricínového oleje – podporuje růst vlasů a je často spojován i s řasami. Stačí aplikovat uchošťourou anebo starou řasenkou. Prodlouží a zahustí je.
 
Tím moje péče o vlasy končí. Thermo přípravky/tužidla/pěny/gely/atd. nepoužívám. Nejlépe se mi pracuje s čistými vlasy, jinak mám pocit, že jsou ulepené, mastné… No znáte to 🙂
 
K mé barvě – hlavu mi barví&stříhá ségra, která vystudovala kadeřnickou školu. Stříhání miluje a našla se v tom. Používáme barvy L’Oréal Majirel, které ségra kupuje ve specializovaném kadeřnickém obchodě, kde si jen tak někdo koupit věci nemůže. Musíte mít výuční list (-kdyžtak se s ní domluvte – hlavu Vám ráda nabarví). 
 
Mícháme v různém poměru (podle nálady :D) vždy dva odstíny a to 7.45 a 7. Postupem času se mi barva vymývá, proto vypadá furt jinak. To mě na tom právě baví.