Před Bali jsem si udělala beauty den. Znáte to, jednou za čas je to potřeba, ať už doma (masky na vše možný, nehty, peelingy..) anebo v salonech. Nejdříve jsem si zašla do Nehty Nehty a pak na vlasy. Na těch jsem nebyla přes půl roku a i když jsem s nima byla jakž takž spokojená, chtěla jsem je “dotunit“ a oživit. Za poslední dva roky jsem vlasy měla všelijaký. Nejlepší barva (za mě) ale byla, když jsem si vlasy půl roku nebarvila a nechala sluníčko dělat svý. Tak jsme se s Liborem Šulou domluvili, že to přesně před dovolenou uděláme.

pb110692

pb110688

pb110680

pb110679

Vlasy jsme se s Liborem rozhodli šetrně zesvětlit a proto jsme zvolili novou službu Smartbond od L’Oréal Professionnel. Smartbond je služba, která vlasy při barvení a zesvětlování chrání, takže můžete směle měnit barvu a nemusíte se bát o kvalitu svých vlasů. Celý proces se skládá ze tří kroků, první dva vám udělají v salonu přímo při barvení, takže neztratíte žádný čas, což je super praktické, další částí je pak domácí péče na prodloužení efektu služby.

pb110677Na Bali jsem chtěla mít vlasy ještě víc –sun kissed– a Libor miluje blonďatý vlasy, k přemlouvání vůbec nedošlo ani na jedný straně a už se míchala barva na melíry..Ty mi Libor po chvilce opláchl a mokré vlasy mi pak natónoval, aby mi odstranil zrzavoblonďatou barvu. Sice to docela štípalo a pálilo, ale s výsledkem jsem byla víc než spokojena. Na závěr mi pak na vlasy dal druhou část Smartbond kúry, po které jsem měla vlasy krásně hladké a lesklé.

 

PS: Službu Smartbond vám udělají v Salonech Expert (salony L’Oréal Professionnel, jejich seznam najdete zde: http://bit.ly/2arVsOj
PSS: Už jen několik dnů zbývá do konce soutěže o super produkty L’Oréal Professionnel, tak šup na web http://thelook.jenprozeny.cz 😉

3 komentáře

  1. Kristýna Dandová Reply

    Ahoj Domí článek je za mě zase super a už se těším na další vždy mi zlepší náladu 🙂 a k dnešnímu članku ti podle mě ta blond strašně sluší, ale ta zrzavá byla taky super. A chtěla bych se tě zeptat jaké jsou tvé přírodní vlasy?

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..