Minulý týden jsem obdržela BabyLiss kulmu na zrecenzování, přesně tu, jak vám vlasy sama vcucne a natočí. Přála jsem si jí asi rok a půl, tak konečně vám mohu napsat své poznatky. Chvilku mi trvalo, než jsem se s ní naučila pracovat, přece jenom to je něco úplně jiného, velmi jednoduchého (a zvládne to každý, opravdu!), ale zde už k samotné kulmě&vlnkám:

 

– První kroucení mi vytrhalo pár vlasů. 😀 Už v tom ale jsem profík a žádné další vlasy jsem nepřišla.
– Celá hlava mi trvala o chvilku déle než obvykle, vlny ale byly daleko kvalitnější a vydržely tři dny bez šílené vrstvy zalakování, což je mega super.
– Vlasy si musíte velmi pečlivě rozčesat a rozdělit, do kulmy se vejde jen jedna velikost pramenu, kulma ale nabízí tři stupně/časy vlnění, takže si vlasy navlníte i jemněji.
– Pokud se pramen špatně natočí, kulma dvakrát pípne a zastaví natáčení, takže nedojde ke spálení vlasů. Přesněji k tomuto :D.
– A jak už jsem psala – vlny jsou daleko kvalitnější a vydržely mi do dalšího umytí.
Jak se vám líbí?

 

 

 

 

 

Coat – Aquascutum
Scarf – Burberry
Shoes – Mango (similar)
Bag – Paul Costelloe (similar)
Hat – Mango (similar)

Comments

  1. Za prvý – nádherný fotky. Za druhý – přesně jsem věděla na jaký video vede ten odkaz a asi po stopadesátý jsem se pobavila. Já tyhle "vcuc" kulmy moc nemusím, ale vlny máš teda vážně krásný. 🙂

  2. vypadáš božsky, nejlepší look podle mě 😉 Vlnky ti proste sluší nejvíc, říkám to pořád. celkově tady vypadáš jako dáma. skvělý skvělý Domi

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..