Před hodně dlouhou dobou jsme se s G. jeden večer zúčastnily uvedení Heirloom mix kolekce od M.A.C. Bohužel jsme v tu dobu neměly blog a když už jsme si ho udělaly, bylo pozdě psát o nové kolekci. Teď o to víc. Ale přišla mi škoda se s Vámi nepodělit o fotky, které jsem ten večer pořídila.

Celý večer byl moc příjemný, podávalo se šampaňské a slečny kolem nás poletovaly v tylových šatech. Makeup artistka před námi líčila slečnu modelku a k tomu nám vyprávěla, jak celá kolekce vznikla. Z počátku to vypadalo na velmi jemné nude líčení, ale vše na konci podtrhla rtěnkou v odstínu – Salon Rouge, která změnila celý její nevinný výraz.
 
Po zbytek večera jsme měly možnost si vše důkladně prohlédnout, vyzkoušet a o všem se poradit. Osobně jsem vždy měla problém s nošením rtěnek, takže jsem měla jasno, na co se zeptám. Jaký odstín rtěnky mi bude sedět? Slečna zvolila odstín SATIN REBEL, cítila jsem se v ní vyjímečně dobře a dala mi tip na odstín – CHILI, kterou jsem si vyzkoušela v Dubaji, úplně se do ní zamilovala a rozhodně si jí plánuji v budoucnu pořídit.
 
Při odchodu jsme navíc dostaly malé dárečky, které nám udělaly největší radost. Děkujeme moc!
 

SATIN REBEL

A co řikáte Vy na tuto kolekci? Do komentářů mi napište, jestli Vás kolekce okouzlila stejně jako mě a jací jsou Vaši M.A.C – favorité. Budu se těšit na každý komentář 🙂

 
Mějte krásný zbytek večera a pevné nervy těm, co mají před sebou v týdnu nějaké zkoušky! :))
Vaše D.