Před hodně dlouhou dobou jsme se s G. jeden večer zúčastnily uvedení Heirloom mix kolekce od M.A.C. Bohužel jsme v tu dobu neměly blog a když už jsme si ho udělaly, bylo pozdě psát o nové kolekci. Teď o to víc. Ale přišla mi škoda se s Vámi nepodělit o fotky, které jsem ten večer pořídila.

Celý večer byl moc příjemný, podávalo se šampaňské a slečny kolem nás poletovaly v tylových šatech. Makeup artistka před námi líčila slečnu modelku a k tomu nám vyprávěla, jak celá kolekce vznikla. Z počátku to vypadalo na velmi jemné nude líčení, ale vše na konci podtrhla rtěnkou v odstínu – Salon Rouge, která změnila celý její nevinný výraz.
 
Po zbytek večera jsme měly možnost si vše důkladně prohlédnout, vyzkoušet a o všem se poradit. Osobně jsem vždy měla problém s nošením rtěnek, takže jsem měla jasno, na co se zeptám. Jaký odstín rtěnky mi bude sedět? Slečna zvolila odstín SATIN REBEL, cítila jsem se v ní vyjímečně dobře a dala mi tip na odstín – CHILI, kterou jsem si vyzkoušela v Dubaji, úplně se do ní zamilovala a rozhodně si jí plánuji v budoucnu pořídit.
 
Při odchodu jsme navíc dostaly malé dárečky, které nám udělaly největší radost. Děkujeme moc!
 

SATIN REBEL

A co řikáte Vy na tuto kolekci? Do komentářů mi napište, jestli Vás kolekce okouzlila stejně jako mě a jací jsou Vaši M.A.C – favorité. Budu se těšit na každý komentář 🙂

 
Mějte krásný zbytek večera a pevné nervy těm, co mají před sebou v týdnu nějaké zkoušky! :))
Vaše D.

 

4 komentáře

  1. Kolekce mě naprosto okouzlila a nejradši bych si koupila všechno 😀 A mám hrozný problém s nošením rtěnek. Pokaždé si nějakou koupím a jsem z ní hrozně nadšená a nakonec zjistím, že mi nesluší 😀 A tak se mi doma hromadí množství rtěnek, které pláčou osaměním. Jenomže k mé velké puse se prostě žádná nehodí! Ta, která ti byla doporučena, vypadá božsky! =)

  2. Je to překrásná kolekce. Několikrát jsem se u ní stavila v Německu, i cestou na nákup potravin. 😀 Od MACu mám nejradši rtěnky! <3 A pak asi limitkové paletky očních stínů. 🙂
    A ten odstín ti opravdu vybrali skvěle. Je krásný.

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..