LOVE OR HATE BEAUTY PRODUCTS, WHICH I ABSOLUTELY LOVE 2
Mám několik oblíbenců, bez kterých se neobejdu. Na prvních třech místech bude určitě řasenka, bronzer a rozjasňovač. O mých oblíbenýchh řasenkách jsem psala už několikrát, o bronzeru pěju ódy snad všude, ale o rozjasňovači ještě ne. Dnes na něj přesně přišla řada – ten můj nej nej nejoblíbenější je tento od Urban Decay, který jsem dostala předminulý rok od Ditty k narozkám.. Nejdřív jsem ho moc nepoužívala, byl na mě moc růžový (ale to jsem měla jen nějaké anti růžové období..). Teď bez něj neopustím byt.  :))
There are only few make up must haves, which I can’t live without.. The first three would be mascara, bronzer and highligher. I’ve been mentioning my top mascaras a lot, Gosh bronzer is my super “must wear” but what about my favourite highlighters? The one I’ve been using for about a year now is this one from Urban Decay, which my bestfriend gave me for my birthday.
LOVE OR HATE BEAUTY PRODUCTS, WHICH I ABSOLUTELY LOVE 3
Krásně rozjasní obličej. Je sice HODNĚ třpytkovaný, ale já miluji ten efekt, když se holka otočí a celá se roztrřpytkovatí :)))) – kouzelný.  Aplikuji si ho především na lícní kosti a podél vnějšího okraje obličeje.
It’s one of the highlighters you fall in love immediately. I just love when girls are moving and they are all shimmery – magical :))) I find it really cute but sexy on the other hand. I apply it to my cheek bones and around my eyes.
LOVE OR HATE BEAUTY PRODUCTS, WHICH I ABSOLUTELY LOVE 4
 Rtěnky jsou zas vynálezem století. Není nic jednoduššího než k samotné řasence  (a linkám) zvolit výraznější odstín a jste ”ready to go” kamkoliv. Na večírek, zkoušku či jen tak za kamarádkou. Hitem letošní sezóny jsou tyto tmavé, ve švestkových odstínech – a čím tmavší, tím lepší. Nejvíce jsem si zamilovala tuto matnou MAC – Antique Velvet. Cítím se v ní daleko lépe než třeba v červených. Jaká je vaše nejoblíbenější?
Lipsticks are lifesavers! There’s nothing more easier then applying THE lipstick for any occasion – meeting, party or a even a date. You’re after a whole new person – easy, quick and chick.
This seasons trends are dark colors – the darker, the better. And I just love this MAC – Antique Velvet.
LOVE OR HATE BEAUTY PRODUCTS, WHICH I ABSOLUTELY LOVE 5
Pokud jde o stíny, používám je vyjímečně. Spíš se mi střídají období, kdy je nosím neustále a pak přijdou již zmiňované rtěnky, které jsou jednodušší na applikaci. 🙂 Když si líčím stíny, tak z 99% nikdy nedosáhnu ”naked” looku, ale velmi výrazně nalíčených očí (ups :D). Dalším z narozeninových dárků byla i tato Urban Decay Smoky paletka, kterou jsem si vysnila a je jedním slovem b-o-ž-s-k-á.  Pro milovníka tmavých stínů jak dělaná, ale i pro ty z Vás, kteří mají radši ty světlejší. Každý si najde svoje :)))
LOVE OR HATE BEAUTY PRODUCTS, WHICH I ABSOLUTELY LOVE 6

Všechny tři produkty mi přijdou, že spadají do kategorie ”Love or Hate relationship” – buď je prostě nosíte anebo byste si je neaplikovali nikdy.

Kam spadáte vy? 🙂
Mějte se krásně,
Vaše Domi