Znáte ten film Zas tak moc tě nežere? Jestli ne, rozhodně neváhejte to napravit. Vždycky, když se na něj dívám, od srdce se směju u scénky, kdy se právě odkopnutá servírka ptá hlavní hrdinky: “Chcete stůl nebo budete sama?” Hlavní hrdinka odpovídá: “No, víte, sednu si na bar, vlastně tady mám rande…” Na což servírka hbitě zareaguje: “PROČ?!”

Představte si jednu velkou množinu žen. Tahle množina se dělí na podmnožiny, z nichž jedna je plná těch z nás, které se na 14. února těší, druhá by toto datum nejradši vymazala z kalendáře a třetí skupina netuší, o čem je řeč. Každý rok se počty žen v jednotlivých množinách mění, členky jedničky se obávají, že je někdo šoupne dvojky, dvojky se zas mermomocí snaží urvat si místo v jedničce a ty z trojky se chovají jako nekontrolovatelné spermie a vlastně vůbec nevědí, která podmnožina je pro ně ta pravá. Kromě jeptišek, samozřejmě.
 

 

Tenhle stav jsem nastínila z jednoho prostého důvodu. Kdybych tenhle článek psala jenom pro zamilované, možná bych se postarala o nějakou tu single slzičku a to samozřejmě nechci. Pro holky z jedničky jsem tedy připravila klasickou srdíčkovou záplavu radosti a pro holky z dvojky tu mám trochu inspirace, jak Valentýna nejen přežít, ale jak si ho dokonale užít! A holky z trojky dblog nejspíš nečtou. Nebo jo? 🙂
1. hodinky z limitované kolekce Valentine, Louis Vuitton 
2. EdP Marry Me Confettis, Lanvin 
3. prsten Love, Pandora 
4. šaty, H&M 
5. krém na ruce s třešní, L’Occitane 
6. balzám na rty s vůní broskve, Avon 
7. balzám na rty Cheeky, asos.com
8. řetízek Love, Pandora 
9. spodní prádlo, Calvin Klein Underwear
 
 
Vaše G.