Ahoj, čau, ahoj a ahoj. Video jsem Vám chtěla nastříhat a uploadnout jen jednou. A to z hor.  Po dvou minutách jsem to vzdala. Stříhání videí mi opravdu nejde. Vážně. Nepřemluvíte mě. A ikdyž bych sebevíc chtěla nahrávat videa, tak nejenže bych vám to neměla na co nahrát, ale prostě bych vám je nedokázala sestříhat. Proto tu s vámi sdílím tolik fotek 🙂 No a dnešní várka bude jak si navlnkovat vlasy.

Vlasy si normálně natáčím tak třetí – čtvrtý den od umytí, pokud vlasy vypadaj dost jetě a mastně, tak po natočení budou vypadat zas jak nový :D. Tak lets get ready. 
 
A nepoužívám žádné heat protectory.. (jááááá viiiiiimm noooooo). Osvědčilo se mi, že čisté vlasy bez přípravků, vydrží nakulmované o dost déle. A stejně jsem heat protector nepoužívala nikdy.
 
Zde máme tedy “before“ picture. Vše jsem fotila tak půl hodiny po probuzení, bez energie :D. Teď jsem ještě mrtvější. 😀
1. Takže zapneme kulmu na maximum – používám Remington Pearl Pro, kupovala jsem jí dva roky zpět v Electro Wordu za asi 700,-. Než jsem se jí naučila používat, tak mi to dalo zabrat a popálila jsem si snad všechny prsty.
2.  Vlasy pořádně rozčešeme – používám tangle teezer. Každá ho známe a co si budem – je nejlepší, rozčeše cokoliv!

3. Vlasy rozdělíme na půlku a hodní část zagumičkujeme nebo jinak zajistíme.

 

4. A začneme se samotným natáčením. Ještě než začneme, mějte připravené sponky / pinety, kterými budete vždy po natočení zpátky rolovat vlnku do roličky.
Vlasy natáčím od spodních pramenů a natáčím na kulmu směrem od obličeje. Vlasy nechám na kulmě cca 10 vteřin.
Kulmu pak opatrně vytáhnu, vlnka mi takto zůstane v ruce a následně jí připnu sponkou a pokračuji v natáčení.

 

 

Když dotočim celou hlavu přestříkám KVALITNÍM lakem na vlasy (ségra kupuje ve specializovaném kadeřnickém obchodě) a vlnky nechám takto zasponkované vychladnou. Zajistí vám to, že vám vydrží celý den – mně klidně i další dva dny.
Po úplném vychladnutí (já si vždy vlasy natočím a pak se jdu namalovat) sponky sundám, oblíknu se a už s nima nic nedělám, většinou je prohrábnu lehce prsty. Ale nerozčesávám. Čím míň do nich šáhnete, tím déle vám vydrží.
 
A to je rada na celý den. Čím míň si s vlasy budete hrát, tím déle vydrží hezké!
 
První půl hodinu budete vypadat jak pudlíkové, ale pak to spadne. 😀
 A po celém dni lítání vypadají asi takhle nějak:

Krásný víkend,Domča.